Wonderfiction
Hey! Te inregistrezi?
Wonderfiction
Hey! Te inregistrezi?
Wonderfiction
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Wonderfiction

Welcome! Gonna be ok.
 
AcasaWelcomeGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Our Story

In jos 
AutorMesaj
shihaki^^
V.I.P
V.I.P
shihaki^^


Mesaje : 416
Data de inscriere : 09/08/2010
Varsta : 104
Localizare : wonderland

Our Story Empty
MesajSubiect: Our Story   Our Story Icon_minitimeMier Noi 03, 2010 1:59 am

S-au cunoscut... au fost prietene nedespartite dar viata ca de obicei pune bete in roate. Au fost mutate la scoli diferite si au trecut si peste asta...cel putin pana la momentul actual... adica aproximativ 3 luni. Intotdeauna au ajuns sa obtina ceea ce vor si sa ramana impreuna. Acum Roxana hotaraste ca ar fi bine sa se mute la scoala Mariei.. pentru ca ar fi profesori mai buni si invata de dimineata. Motivele nu sunt importante, doar ca se presupune ca a fost o decizie destul de buna...dar tot ce conta era sa fie cu ea. oricum asta nu era o prea mare drama, dar ele o considerau asa.. pana a venit o noua chestie... pe nici una nu le lasa sa se mute la cealalta scoala.Intr-o seara vorbeau pe mess ca in toate celelalte...pana se certau pentru ca fiecare credea ca parintii celeilalte nu le suporta.. iar Roxa a zis " si oricum.. daca ma mut.. ce fac? s-ar putea sa ma mut din tara"

deocamdata asta e povestea noastra.. scrisa de shiha si kita..
cred ca ar fi bine sa nu va pierdeti timpul sa cititi..oricat ati fi de intelegatori nimeni nu cred ca va intelege situatia.. daca vreti sa aflati in continuare coment

bye! :x
Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro
 
Our Story
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Wonderfiction :: Timp liber :: Orice :: Jurnal.-
Mergi direct la: