Wonderfiction
Hey! Te inregistrezi?
Wonderfiction
Hey! Te inregistrezi?
Wonderfiction
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Wonderfiction

Welcome! Gonna be ok.
 
AcasaWelcomeGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 umor fara umor:|

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
*Kagami[~.~']
V.I.P
V.I.P
*Kagami[~.~']


Mesaje : 297
Data de inscriere : 10/08/2010
Varsta : 109
Localizare : Hell

umor fara umor:| Empty
MesajSubiect: umor fara umor:|   umor fara umor:| Icon_minitimeMar Noi 09, 2010 4:23 am

pe situ meu preferat de bancuri, de unde am luat cateva din bancurile postate de mine, sunt in general bancuri amuzante si tari, dar din pacate mai au si scapari cu unele bancuri care chiar nu mi s-au parut amuzante:|
m-am gandit sa le postez, poate e un alt fel de "simt al umorului" pe care eu nu il inteleg:-?? din cate stiu am simtul umorului...dar sa vedem...

~~

ca de exemplu asta:|
"Cică era un bar de vampiri. Vine într-o seară un vampir urît rău de tot cu nişte colţi imenşi şi-i cere barmanului un pahar cu sînge de fată de 17 ani. Este servit, bea, plăteşte şi pleacă. Vine un altul şi mai urît:
- Vreau şi eu un pahar de sînge de fată de 16 ani!
Este servit, bea, plăteşte şi pleacă. Vine altul mult mai hidos decît ceilalţi şi spune:
- Vreau şi eu un pahar de apă fiartă!
Barmanul, consternat, îi spune:
- Ne pare rău, domnule, dar acesta este un bar de vampiri, nu se serveşte decît sînge!
- Băi flăcău, dacă vrei să nu iasă cu scandal, adu-mi imediat un pahar cu apă fiartă. Barmanul, puţin speriat, se duce şi-i aduce ăstuia un pahar de apă fiartă, dar - curios din fire - îl întreabă:
- Domnule, nu vă supăraţi, dar ce aveţi de gînd să faceţi cu apa asta?
- Vreau să-mi fac un ceai, ai ceva împotrivă? şi scoate din buzunar un tampon proaspăt folosit."
citat direct de pe site!



dupa parerea mea e scris de un baiat...cu siguranta defapt...nu iti tr cine site ce iq sa iti dai seama d asta
Sus In jos
shihaki^^
V.I.P
V.I.P
shihaki^^


Mesaje : 416
Data de inscriere : 09/08/2010
Varsta : 104
Localizare : wonderland

umor fara umor:| Empty
MesajSubiect: Re: umor fara umor:|   umor fara umor:| Icon_minitimeDum Noi 14, 2010 5:11 am

nu mi se pare sec..
m-am prins d idee
Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro
*Kagami[~.~']
V.I.P
V.I.P
*Kagami[~.~']


Mesaje : 297
Data de inscriere : 10/08/2010
Varsta : 109
Localizare : Hell

umor fara umor:| Empty
MesajSubiect: Re: umor fara umor:|   umor fara umor:| Icon_minitimeDum Noi 14, 2010 5:30 am

pai de idee se prinde si o baba oarba...dar tot e sec:|nujtu...asa mi se pare
Sus In jos
Continut sponsorizat





umor fara umor:| Empty
MesajSubiect: Re: umor fara umor:|   umor fara umor:| Icon_minitime

Sus In jos
 
umor fara umor:|
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Wonderfiction :: Jocuri :: Bancuri-
Mergi direct la: