Wonderfiction
Hey! Te inregistrezi?
Wonderfiction
Hey! Te inregistrezi?
Wonderfiction
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Wonderfiction

Welcome! Gonna be ok.
 
AcasaWelcomeGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 on-line love

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
~~*KiTa*~~
V.I.P
V.I.P
~~*KiTa*~~


Mesaje : 332
Data de inscriere : 11/08/2010
Varsta : 44
Localizare : honoluluuuu yeyyy:))

on-line love  Empty
MesajSubiect: on-line love    on-line love  Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 5:01 am

un nou fic by xCrazyAngelx :)

cap 1

Ei bine asta sunt eu, stand toata ziua la calculator, jucand diferite jocuri cu 10 ferestre de mess deschise... prieteni,familie dar... spre suprinderea mea, si un iubit... nici nu shtiam ce suntem defapt, dar deh... bagam si eo aklo un "te iubesc " pt ca n'aveam ce face:-??

Eram o tipa foarta baietoasa, care se scula la 12 si se culca la 3 on-line love  137916 ... ieseam afara tot timul,adika in timpul in care nu eram la calculator, cu prietenele mele Shikakii si Haniko. Apropo pe mine ma cheama Kita shi am 15 ani . Locuiesc impreuna cu parintii mei intr'un orasel mic din Tokyo.

Pe acest "iubit" l'am cunoscut intrunu'l dintre jocurile mele ciudate cu lupta:)). Acum eram afara cu Shikakii ashteptand'o pe Haniko. Vorbeam si noi cand imi suna telefonul : " Oh I'm a gummy bear, yes I'm a gummy bear ! yes i'm a jelly bear! " raspund repede pentru ca tot parcul se uita deja la mine. Era Hankio.

Haniko: Srry Kita.. trebuie sa merg la dentist... mi'am spart dintele in tampenia aia de scara:)) * auch auch*

Eu: Bine Hani-chan.. =.=' Sa ma suni cand ieshi shi sa nu te mai dai cu skate'u pe scari=.='

Haniko: Ok! Zbye! on-line love  586739

Shiha-chan care ascultase conversatia a zambit si a intrebat:

- iar s'a dat cu skate'u pe scari la blok? =.='
- mda.. o shty pe Haniko..:))

Cat tot vorbeam noi nu mai gaseam subiect shi am intrebat incercand sa fiu comica:

- Shiii .. shika-chan:)) cand itzi faci iubit?:>

Shika imi trase una =.=' shi zise :

-Cand tzi'o veni tzie mintea la cap =.=' on-line love  661287 dar tu?:> ah il aveai pe ala pe net.. sau ceva de genu ,nu?

-nuu! adikaaa... da..:)) adika e din lipsa de ocupatieee:-j...

- iubit din lipsa de ocupatie...:)) Kit-chan pe asta chiar ai scos'o!:))

shtyu ca e penibil ficu...ashtept pareri shi daca vreti nextu on-line love  574747


va poopa Kita on-line love  581699
Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro/forum.htm
shihaki^^
V.I.P
V.I.P
shihaki^^


Mesaje : 416
Data de inscriere : 09/08/2010
Varsta : 104
Localizare : wonderland

on-line love  Empty
MesajSubiect: Re: on-line love    on-line love  Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 5:06 am

nana on-line love  543143 nu e penibill..IL ADOR

stie shiha-chann on-line love  533594 de unde te-ai inspirat on-line love  533594

nextu mai rpd on-line love  192172 on-line love  192172 gl la scris

poop on-line love  525793
Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro
*Kagami[~.~']
V.I.P
V.I.P
*Kagami[~.~']


Mesaje : 297
Data de inscriere : 10/08/2010
Varsta : 109
Localizare : Hell

on-line love  Empty
MesajSubiect: Re: on-line love    on-line love  Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 5:24 am

hay mha ca nu st chiar asa nu ma dau cu placa p scari...eu ma daw p tobogan q placa on-line love  516153 ...
Sus In jos
~~*KiTa*~~
V.I.P
V.I.P
~~*KiTa*~~


Mesaje : 332
Data de inscriere : 11/08/2010
Varsta : 44
Localizare : honoluluuuu yeyyy:))

on-line love  Empty
MesajSubiect: Re: on-line love    on-line love  Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 5:33 am

cateva poze :D :

Haniko ( 14 ani;Jeanine alias DJJenyx) :

on-line love  1183851869skatergirl

Shikakii ( 15 ani;Roxxa alias Shikakii^^):

on-line love  Animepz

Kita ( 15 ani ; Eu alias xCrazyAngelx):
on-line love  Animegirl264x300

mai astept pareri:)

Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro/forum.htm
*Kagami[~.~']
V.I.P
V.I.P
*Kagami[~.~']


Mesaje : 297
Data de inscriere : 10/08/2010
Varsta : 109
Localizare : Hell

on-line love  Empty
MesajSubiect: Re: on-line love    on-line love  Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 5:55 am

haniko mi se pare mai mult o emo cu placa si fata d peste mort
Sus In jos
~~*KiTa*~~
V.I.P
V.I.P
~~*KiTa*~~


Mesaje : 332
Data de inscriere : 11/08/2010
Varsta : 44
Localizare : honoluluuuu yeyyy:))

on-line love  Empty
MesajSubiect: Re: on-line love    on-line love  Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 6:17 am

O sa mai pun poze cu capitolele jeny =.='
cap 2

Acum sunt la mine acasa impreuna cu Shikakii , Haniko trimitzandu'mi mesaj ca nu'shi simte gura shi ca nu poate vorbi =.='. Eu stateam strantina'n pat zdranganind la chitara, iar shiha era pe calc ,parca hipnotizata.

Deodata imi suna sculand'o pe Shiha=)) " hehe s'a trezit somnoroasa" :))

- cn dreq e ? on-line love  83314 urla Shiha-chan parka sculata din morti

- e nr necunoscut:-?? eh hai sa vedem

- Alo?!

- Hei Kita! Sunt... Light... am gasit numarul tau in cartea telefonica...( Light fiind asa-zisul iubit )

- Light ?! am spus eo cat pe ce sa ma innec cu chipsurile :))

- Da! Voiam doar sa'tzi spun ca de maine ma mut la tine in oras! parintii mei au hotarat ca trebuie sa ne mutam in Tokyo iar eu am ales acest oras ;;)!

- Ceeee?!?!?!?!?! on-line love  616276 nu te poti muta aiciiiii!!!!! si ii inchid repede

- FATAAAAAAAAA! urlu eu la shiha

- ce?!

- scoate gentile de al naftalinaaaaa!!!! baga cheile laptopu shi 2 tricouri...hai repedeeeeeee! eu caut cheile de la msina mamei !

- ce visezi?:|

- m'a sunat light! a zis ca se muta aici! trebuie sa ne mutam mishcaaaaaaaaaaaa!

- hooo!

on-line love  35355 urla ea la mne si ma calmeaza tragandu'mi una

- ce facem?:|

- :)) ce poate sa ne faca?:)) potzi sa'i spui ca a fost doar o gluma:))

- ai dreptate =.=' nush dce ma'm alarmat asha...=.='

Shihaki a dormit al mine iar dimineata am luat un mic-dejun copios, iar apoi am iesit in parc cu rolele.

- Ne plambam ce ne plimbam apoi observ un baiat care semana exact cu Light ( stiam cum arata dintr'o poza)

Eu cad=)) iar apoi o trag pe Shiha de mana ba intr'un picior ba in genunchi pana in boschete=)) eo ma arunc cu shiha dupa mine. Dar ea ma trage in sus. O trag shi eo dar a cazut peste mine { vaca =.='}

- Tu eshty tampita dec dreq te'ai aruncat aja?

- intai dte dreq dupa mine ca ma faci afish shi dupa aia PT CA ALA E Light!

- CE?!

- Da!

- hai la el!:)

- CE?! TE'AI DILIT?!

- ce ne poate face?:))

- xD =.=' o urmez impiedicanduma de fieacre creanga de pe drum

exact cand Light s'a intors eo am cazut direct in fata lui =.=' Shiha se tinea bineee pe picioare . Schita un zambet " buna!"

eu : - b-b-bunaaa ! ridicandu'ma de jos... Shiha se uita la mne ca la felu' 13 ... imi venea sa'i zik vreo 2 da'...era ala aklo.. deja ma credea nebuna.. deci mai bine tac:))

nextu daca vretzi:P


on-line love  110501
Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro/forum.htm
*Kagami[~.~']
V.I.P
V.I.P
*Kagami[~.~']


Mesaje : 297
Data de inscriere : 10/08/2010
Varsta : 109
Localizare : Hell

on-line love  Empty
MesajSubiect: Re: on-line love    on-line love  Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 6:22 am

LOL!nu imi place pt ca au iesti cu rolele! ce dracu aveti toti cu incalatarile mortii!!?!?!in rest e zooper fain vreau nextu akm...mkr foloseste degetele alea p tastatura intr-un fel mai util..
Sus In jos
shihaki^^
V.I.P
V.I.P
shihaki^^


Mesaje : 416
Data de inscriere : 09/08/2010
Varsta : 104
Localizare : wonderland

on-line love  Empty
MesajSubiect: Re: on-line love    on-line love  Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 4:57 pm

lol kitaaa on-line love  713859 on-line love  713859 u're the bestt deci il ador poate e mai tare ca Viata de adolescent!!:x st sigura

"- scoate gentile de al naftalinaaaaa!!!! baga cheile laptopu shi 2 tricouri...hai repedeeeeeee! eu caut cheile de la msina mamei !

- ce visezi?:|

- m'a sunat light! a zis ca se muta aici! trebuie sa ne mutam mishcaaaaaaaaaaaa!

- hooo! "

aici am ras cel mai tare..shi zomg se muta aici =.=" adik acolo..ca nu stam in tokyo 8-> ash vrea eoo
cad ca vaca :"> soartaaa on-line love  25969 on-line love  25969 si nu ma mai tara ca nebuna prin boscheti=))
Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro
~~*KiTa*~~
V.I.P
V.I.P
~~*KiTa*~~


Mesaje : 332
Data de inscriere : 11/08/2010
Varsta : 44
Localizare : honoluluuuu yeyyy:))

on-line love  Empty
MesajSubiect: Re: on-line love    on-line love  Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 5:23 pm

:D ms pt pareri :) sper ca sunt sincere:d

cap 3

Deci acum sunt in parc tot cu rolele ....ma rog m'a descaltat shiha de ele pt ca cadeam din 2 in 2 min...iar acum umblam cu rolele dupa mine in shosete =.=' . Light se tinea dyupa noi , uitandu'se la mine ca matsa'n corcodush on-line love  516153 . Eu eram intr'un fel ametita, ma simteam de parca toata lumea vorbea despre mine si numai eu nu ii aud .

Light: deci, fetelor, vreti sa mergem la un suc mai tarziu?:)

Eu si shiha in acelashi timp : Nu! Da!
eu:- shihaaaaaa on-line love  574747

shiha: - hai mah..

eu :=.=' oki..

light : si poate veni si prietena aia a ta... Haniko! de care mi'ai povesit ....

eu : (singura mea salvare! Hani-chan daca nu vi itzi dezmortzesc eo gura aia!) da...:D

ajungem acasa .... Light se uita la shiha deparca ashtepta ceva de la ea, eu eram deja sus...in dush. cand am iesit am vazut pe geam ca light incerca sa o sarute dar shiha a refuzat si a plecat ( >:) acum pot sa'i bat apropouri shi sa fac drama >:) =.=' nu ma credetzi malefica... PT CA ST! :)))

Ma suna Hani. acum cu noua mea sonerie:> la fel de stupida =.='

hani : xD mi'a trecut TOT shi vreau afara:)) ieshi?(:|

eu : tocmai ce am venith... apropo... tzi'am spus ca s'a mutat light in orash?=))

hani: ceeeeee?!

eu: da..ne'a invitat la un suc... a zis sa vii shi tu =.='

hani: duap vin:> hai ca mai vb.... sa ma suni cand merem... zbye kita-chan

eu : Duap, Zbye!

Vine ora "intalnirii"


nextu' daca vretzi:D spunetzi'mi daca am gresit ceva,daca conversatiile sunt seci, sau altceva:)

Va tzuka Kita


on-line love  671870
Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro/forum.htm
shihaki^^
V.I.P
V.I.P
shihaki^^


Mesaje : 416
Data de inscriere : 09/08/2010
Varsta : 104
Localizare : wonderland

on-line love  Empty
MesajSubiect: Re: on-line love    on-line love  Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 5:26 pm

baaa ce vrea ala de la mne? :-w
si mai lung pls ca st curioasa ce facem la "intalnire"


a da si aia cu sarutu..rupe'l on-line love  687959
Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro
*Kagami[~.~']
V.I.P
V.I.P
*Kagami[~.~']


Mesaje : 297
Data de inscriere : 10/08/2010
Varsta : 109
Localizare : Hell

on-line love  Empty
MesajSubiect: Re: on-line love    on-line love  Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 5:28 pm

NEXTU!SCRI!ACUM!prea mist on-line love  192172 capitole mai luuuuuuuuuungi pls ne omoara curiozitatea si u termini cand deabia intra in actiune! on-line love  845736
on-line love  525793
Sus In jos
~~*KiTa*~~
V.I.P
V.I.P
~~*KiTa*~~


Mesaje : 332
Data de inscriere : 11/08/2010
Varsta : 44
Localizare : honoluluuuu yeyyy:))

on-line love  Empty
MesajSubiect: Re: on-line love    on-line love  Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 7:37 pm

O poza cu LIght:D

Light ( 16 ani):


on-line love  Anime20boy5b15d

Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro/forum.htm
*Kagami[~.~']
V.I.P
V.I.P
*Kagami[~.~']


Mesaje : 297
Data de inscriere : 10/08/2010
Varsta : 109
Localizare : Hell

on-line love  Empty
MesajSubiect: Re: on-line love    on-line love  Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 7:38 pm

si ce e asa raw la el? on-line love  25969
Sus In jos
shihaki^^
V.I.P
V.I.P
shihaki^^


Mesaje : 416
Data de inscriere : 09/08/2010
Varsta : 104
Localizare : wonderland

on-line love  Empty
MesajSubiect: Re: on-line love    on-line love  Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 9:02 pm

ee hoot:X:X
pacat ca personajul lui light (cel real) nu e asa =)) (adica cred)
=))

cnd pui nextu? si app..ce asculta in casti? =)) "balade pour Mariah"? =))
Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro
~~*KiTa*~~
V.I.P
V.I.P
~~*KiTa*~~


Mesaje : 332
Data de inscriere : 11/08/2010
Varsta : 44
Localizare : honoluluuuu yeyyy:))

on-line love  Empty
MesajSubiect: Re: on-line love    on-line love  Icon_minitimeVin Aug 27, 2010 1:27 am

cap 4

Vine ora "intalnirii"

Eu eram agitata dar Shiha shi Haniko erau calme de parca il cunoshteau pe tip de catziva ani . Imi tot aranjam parul si hainele , alarmata ca nu arat bine .... sosi Light ... ne'am intalnit la poarta iar apoi ne'a condus la masa . Ne asezam toate, eo cat pe ce sa cad on-line love  589751. Fetele comandara iar eu am raspuns la intrebarea " Tu ce vrei , Kita? " cu ... "Ce'o fi on-line love  574747"

Parca eram... suparata.. adika tipul de care imi bateam joc era chiar cute si incepea sa'mi placa de el . Chiar baiatul pe care il credeam un MARE NOOB era... acum... baiatul viselor mele.

In timp ce mai aveam umpik shi adormeam sorbind din smoothie'ul de cirese am observat ca Hani-chan era mai rosie ca un rac la fata. Shiha era asezata langa mine asha ca ii soptesc " fataaa...ia uite'te la haniko" Ea a zambit dand in cap iar apoi a spus " scuza'ne!" shi a tras'o pe Haniko de mana iar eu am urmat'o de buna voie . Am urmat'o pana la baie, unde ne'am inchis iar Shiha a inceput sa urle la Hani-chan .

-Tuuuu dce eshty asha roshie?=)) ce ai patit?=)) doar nu il placi nu?=))

- ceee?! nuu.. adiak e dragutsss...shia re ochii albastrii... shi parull..on-line love  963500

Shiha o intrerupse:

-daaa....nici nu'tzi place:))

- de asta ma'tzi tarat pana aici?:))

- Nu! am intervenit eu Te'am chemat aici sa'tzi spunem sa'tzi stapaneshty emotiile,pt ca mai aveai umpik shi faceai pe tine:)).

- macar eu nu ma cert cu voi pentru un baiat! apoi pleca trantind usa. Apoi merse la masa isi lua geanta si pleca din reastaurant .

- hani-chann staiiiii! urlam eu

Aman 2 alergam dupa ea cand interveni Light :

-Shihakii stai! iar apoi, mai incet ... a shii tuu Kitaa! on-line love  382956

- Eu plec! mi'am luat jaketa si am tulit'o parca suparata pe shiha.

nextu daca vretzi:P on-line love  305988





Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro/forum.htm
shihaki^^
V.I.P
V.I.P
shihaki^^


Mesaje : 416
Data de inscriere : 09/08/2010
Varsta : 104
Localizare : wonderland

on-line love  Empty
MesajSubiect: Re: on-line love    on-line love  Icon_minitimeVin Aug 27, 2010 2:03 am

imi place ff tare!! si nu te supara pe saracha shiha
on-line love  25969
app: te omoara jenyx
=))

edit: Am uitat sa spun:)) noob=prost,idiot..etc. Pentru cei care nu stiu ce inseamna.
In rest ce sa zic,super tare..gl la scris..astept nextu on-line love  329352
poop on-line love  525793
Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro
*Kagami[~.~']
V.I.P
V.I.P
*Kagami[~.~']


Mesaje : 297
Data de inscriere : 10/08/2010
Varsta : 109
Localizare : Hell

on-line love  Empty
MesajSubiect: Re: on-line love    on-line love  Icon_minitimeVin Aug 27, 2010 2:30 am

da..chiar te omor..
Sus In jos
~~*KiTa*~~
V.I.P
V.I.P
~~*KiTa*~~


Mesaje : 332
Data de inscriere : 11/08/2010
Varsta : 44
Localizare : honoluluuuu yeyyy:))

on-line love  Empty
MesajSubiect: Re: on-line love    on-line love  Icon_minitimeVin Aug 27, 2010 4:21 am

deci aici e continuarea ficului meu de kkt pt ca nu am ce face;)

cap 5

Dc eram suparata pe shiha? pentru ca... intr'un fel presimtseam ca ne vom certa din cauza lui Light. stateam iar trantita in pat fredonand si zdranganind la chitara un nou cantec " frienship is not just a boy, is not just a word , is EVERYTHIG! " imi venea sa urlu la gandul ca ne vom certa din cauza lui... parca eram... geloasa...GELOASA?! pe cea mai buna prietena a mea.. eraaa...CIUDATTT... nu shtyam ce sa fac .... asha ca am sunat'o pe haniko ca sa ii cer sfatul. ea intot deauna era cea care ne ajuta pe mine shi me shiha cu sfaturile . Desi pare o rebel-girl e foarte intelegatoare si iubareata. ar renunta la orice numai pt a fi prietena cu noi:), si asta ador la ea . Mi'a spus ca trebuie sa las de la mine ... ca Shiha ishi va da seama ca face o greseala... ca nici nu shtyam defapt ce suntem eu cu Light. Spunea ca eu ma enervez repede , asa ca trebuie sa ma calmez,si mi'a mai spus sa o sun cand am probleme si vreau un sfat. I'am multumit bucuroasa ca ma pot baza pe ea:) . Ma'm imbracat si ma'm dus sa ma plimb prin parc. Vantul imi adia prin par... mergeam shi ma gandeam daca vreau sa risc prietenia mea cu shihakii pt un baiat .... daca vreau sa ratez baiatul viselor mele pt shihakii ... speram ca cineva imi va da un raspuns , un semn , o speranta. Stateam cu capul in jos si speram inca la cineva care sa'mi spuna ce sa fac... tot felul de ganduri imi veneau in cap, bune si rele, incercam sa ies din acea stare , dar nu puteam. Deodata ma izbesc de o fata pe care nu am vazut'o bine pentru ca am cazut, scantindu'mi glezna .

-Auch! fii atenta pe unde mergi! ma vaitam eu ....iar apoi am privit in sus . era shihakii... aaa...tu erai..

- Bunaa.... si ma ridica si ma ajuta sa ma asez pe banca . Scuze nu te'am vazut ...ma gandeam la altceva si..

- si eu...

- crezi ca merita?

- tu sa'mi spui! am fost prietene de mici, asta e prima noastra cearta pe un baiat ! ....

- eu.. nu cred ca meritaaa... voiam sa'l sun sa'i spun sa ma lase in pace..

-:) nu trebuie sa facia sta daca nu vreii..

- vreau.. deci ce facem cu el?

- :-?? unul din planurile noastre?=))))))) saraku o sa fuga cat il tzin picioarele =.='

- oooo da! =)) Haniko o sa ne ajuteeee>:)

nextu cand vretzi.. am scris capu' asta cu draci..deaia are mai multa descriere shi e mai trist :))

astept pareri


Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro/forum.htm
*Kagami[~.~']
V.I.P
V.I.P
*Kagami[~.~']


Mesaje : 297
Data de inscriere : 10/08/2010
Varsta : 109
Localizare : Hell

on-line love  Empty
MesajSubiect: Re: on-line love    on-line love  Icon_minitimeVin Aug 27, 2010 4:24 am

misssssssst:X:X:X nextu!!!
Sus In jos
shihaki^^
V.I.P
V.I.P
shihaki^^


Mesaje : 416
Data de inscriere : 09/08/2010
Varsta : 104
Localizare : wonderland

on-line love  Empty
MesajSubiect: Re: on-line love    on-line love  Icon_minitimeVin Aug 27, 2010 4:25 am

Lol^^..e tare adica imi place ca e actiune, si du-te la spital mai repede on-line love  83314
Poate ca dupa ce te calmezi o sa fie din nou comedio-drama :)) ..chiar te pricepi la aia..*.* Deci..normal ASTEPT NEXTU on-line love  110501
Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro
*Kagami[~.~']
V.I.P
V.I.P
*Kagami[~.~']


Mesaje : 297
Data de inscriere : 10/08/2010
Varsta : 109
Localizare : Hell

on-line love  Empty
MesajSubiect: Re: on-line love    on-line love  Icon_minitimeVin Aug 27, 2010 4:32 am

ca de obicei...o mica criza de a ta si apoi un next super missssssssssst:Xe chiar tare...nu incetezi sa ma uimesti;)
Sus In jos
~~*KiTa*~~
V.I.P
V.I.P
~~*KiTa*~~


Mesaje : 332
Data de inscriere : 11/08/2010
Varsta : 44
Localizare : honoluluuuu yeyyy:))

on-line love  Empty
MesajSubiect: Re: on-line love    on-line love  Icon_minitimeVin Aug 27, 2010 5:23 am

Deci ultimu cap shi CEL MAI TARE!=))

cap 5
- o Dne!:)) o sa fie prea tare!!=)))))

- daaa!=)) a dat de dreq cu noi Chicoteam noi . imi suna iar telu' E haniko

- daaa?=)) am rasp eu inca razand

- aa deci eshty in toane bune Kita chan:)) binee deaia te'am sunat:))

- oo daaa==)) ma intrebam daca nu vrei sa ma ajuti la planul meu malefic de eliminare a lui Light=))

- normal ca vrew! :)) deci.... ce ai in cap kita?:>

- mult popcorn:-??... aaaa adika planuu''! paii hai la mine sa vedem=))

- OK!=)) vin imd

Haniko suna la usa iar eu deschid chicotind:))

- nu ai gasit alceva de imbrakat inafara de pijamalele cu ursuleti panda?=))

- st vecina ta vac'o.. fac 2 pashi pana la tine =.=' :))

- bine hai intra :))

Haniko intra shi incep toate 3 sa faca planul=))

- Deciii >:) eu zik cu pocnitoori=))

- nu suntem la revelion =.=' eu am alt plan >:) spuse Shiha uitandu'se "frumos" la Hani-chan :))

- ceeee?! nu eu!

- oo ba daaa tuu>:) :))

deci a 2'a zi o imbraka pe Haniko cat mai pitsi se putea adikaaa=)) pentru hani nishte blugi stranti negrii, niste sandale cu toc si o bluza fara umar era prea de tot=)) o machiara cum shtiau ele mai bine=)) Haniko arata pentru prima oara a ...fata=)) Shihakii o tara pana la usha in timp ce Kita il suna pe Light .. pt ca Hani nu ar fi fkt asta!:)) Kita se preface ca este Haniko si il invita pe Light in parc ca sa "ii spuna ceva "

cand auzi, hani spuse miorlaita " ce imi faceti voi...." iar eu " pai nu pt asta st prietenele?=))"

am tras'o pana in parc , unde era Light pe o banca ... i'am dat instructiuniile lui hani shi am impins'o la Light .

-Buna light on-line love  706110

- buna :"> ia loc!

Haniko se aseza pe banca .

Light : deci ce voiai sa ma intrebi?;;)

- pai.. eu .. on-line love  706110

light : bine.. si eu voiam sa te intreb ceva.. probabil eu trebuie sa fiu primul ;;) decii on-line love  706110 vrei sa .. vrei sa fii cu mine?

Kita shi Shihakii din spatele unui boschete din apropiere " haha totul merge comform planului !"

haniko : da light.. on-line love  840639 hai sa mai mergem sa ne mai plimbam.. :)

light : ok

" acum e randul nostru >:) spuse Kita"

Kita si Shiha sar din boschete :))


Kitaa: tuu ce cauti cu iubitul meu?

hani : pai.. eu ...

( totul era parte din plan)

Light se dadu catziva pashi mai in spate pt ca Kita era gata sa raneasca pe cineva =))

Kita : ce pai?! ce cauti cu el?! si tu Light?! nu te credeam asa!

hani : ei bine light nu te place! ma place pe mine!

Kita : ha! s'o crezi tu! light! spune'i!

Light : eu...

Hani incepu s'o ciufuleasca pe kita shi kita s'o "loveasca" pe hani ( nu se raneau pentru ca aman 2 erau la karate si stiau cum sa se prefaca )

Shihakii se uita ca la felu' 13 la ele parand surprinsa

Kita : Du'te dreqqq!!! vaca dreq!!!

Hani : Eu sunt vaca?! tu ai mai multe kg ca mama!!

Kita : de parca pe tine te bate vantu'!

Light fugi ca din gura de sharpe :)) cand se inderparta fetele trigara de 3 ori " WE'RE THE BEST!" :)) apoi se dusera la cofeterie sa sarbatoreasca prietenia care nu a putut fi despartita de nimeni! Light ishi schimba nr de tel' iar fetele nu mai auzira de el

SFARSHIT!

sper ca v'a placut;;)











Ultima editare efectuata de catre Kita-chan^^ in Vin Aug 27, 2010 5:32 am, editata de 1 ori
Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro/forum.htm
*Kagami[~.~']
V.I.P
V.I.P
*Kagami[~.~']


Mesaje : 297
Data de inscriere : 10/08/2010
Varsta : 109
Localizare : Hell

on-line love  Empty
MesajSubiect: Re: on-line love    on-line love  Icon_minitimeVin Aug 27, 2010 5:29 am

mult mult mult prea tareeeeeeeeee!!a fost chiar mist mi-a placut on-line love  713859 sper sa mai scri ficuri
Sus In jos
shihaki^^
V.I.P
V.I.P
shihaki^^


Mesaje : 416
Data de inscriere : 09/08/2010
Varsta : 104
Localizare : wonderland

on-line love  Empty
MesajSubiect: Re: on-line love    on-line love  Icon_minitimeVin Aug 27, 2010 5:30 am

LOLL!! chiar ca cel mai tare capitol =)) on-line love  25969 deci saracu` Light...sa se duca 1000 de ani pt ca stiu cum e sa te certi cu o prietena din cauza unui idiot..deci ma bucur ca a mers planu..pt ca m`a enervat ca ne-a schimbat ca pe sosete. Nu vreau sa para ca iau totu` asha in serios dar deh iti ador capu` ashea ca astept sa mai scri: εїз X:X luv my sis ღ
te pupa shiha^^

on-line love  525793
Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





on-line love  Empty
MesajSubiect: Re: on-line love    on-line love  Icon_minitime

Sus In jos
 
on-line love
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Wonderfiction :: Fan zone :: Fan fiction-
Mergi direct la: