Wonderfiction
Hey! Te inregistrezi?
Wonderfiction
Hey! Te inregistrezi?
Wonderfiction
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Wonderfiction

Welcome! Gonna be ok.
 
AcasaWelcomeGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 BFF

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
shihaki^^
V.I.P
V.I.P
shihaki^^


Mesaje : 416
Data de inscriere : 09/08/2010
Varsta : 104
Localizare : wonderland

BFF Empty
MesajSubiect: BFF   BFF Icon_minitimeDum Sept 05, 2010 12:19 am

Incep un fic, dar nu sunt sigura ca o sa am inspiratie incat sa scriu capitolele prea repede, deci nu imi sariti in cap^^ BFF 25969

Capitolul 1. Vizionare placuta BFF 611598

Ceasul desteptator suna. Fetele il opresc si sar din pat. Se suna una pe cealalalta chicotind la telefon. Ajung in curtea scolii unde se intalnesc si se plimba putin apoi intra la ore.Bune prietene, nedespartite, Nu erau prietene cu alt cineva din clasa, nici nu le condamn, pentru ca era acelasi lucru daca te imprieteneai cu o gaina. Le placea sa le “urmareasca” pe “Fraierele Hannah Montana \m/” in timp ce ele ascultau rock.Se distrau copioz vazandu-le cum isi aranjau fustele. Le faceau tot felul de farse..si singurii cu care mai stateau erau niste baieti. Se alergau in pauza prin curtea scolii, se jucau, etc.
In ultimi 2 ani fetele intarziasera la ore ..erau "prinse" de prietenia lor prea mult, comentau la profesori..luau si niste note proaste..spun niste pentru ca niciodata nu au fost eleve care sa faca multe greseli, sa nu invete sau sa nu shtie, spre deosebire de fanele Hannah Montana. Au urmat multe sedinte in care ele au fost discutate de catre invatatoare. Au fost pedepsite, si fiecare mama credea ca cealalta este vinovata. Kate a fost invinovatita de fiecare data.. Mama lui Ann nu o accepta. Au trecut anii iar ele au luptat sa fie prietene, dar iata ca a aparut si un baiat.Unul “ciudat” care le.a facut curioase, si sa se certe, dar nu dura mult, considerau ca pot fi mai mature, si nu vor strica prietenia pentru cineva care nu merita, si poate ca nu e interesat de ele..

Astept parerile, bineinteles
BFF 25969
Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro
*Kagami[~.~']
V.I.P
V.I.P
*Kagami[~.~']


Mesaje : 297
Data de inscriere : 10/08/2010
Varsta : 109
Localizare : Hell

BFF Empty
MesajSubiect: Re: BFF   BFF Icon_minitimeDum Sept 05, 2010 12:25 am

pam pam pam pam.....tu si maria sau km? BFF 25969
Sus In jos
shihaki^^
V.I.P
V.I.P
shihaki^^


Mesaje : 416
Data de inscriere : 09/08/2010
Varsta : 104
Localizare : wonderland

BFF Empty
MesajSubiect: Re: BFF   BFF Icon_minitimeDum Sept 05, 2010 1:20 am

nu chiar..dar seamana BFF 671870
Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro
Okami
Membru special
Membru special
Okami


Mesaje : 65
Data de inscriere : 25/08/2010
Varsta : 27

BFF Empty
MesajSubiect: Re: BFF   BFF Icon_minitimeDum Sept 05, 2010 3:12 am

Bai, eu chiar nu mai vbesc frumos aqma, ca tu distrugi inspiratia BFF 25969 BFF 25969
ce chilotii mei treci asa rpde peste tot, ca te ucid aqma? BFF 35355
ia-o mai usor, descrie mai mult actiunea, puteai sa incepi cu momentul in care se cunosteau fetele.. totusi au trecut ani in cateva randuri si nu e ok pentru ca nu prea a iesit nimik calumea, hai pune mintea ca ti-am mai zis inspiratie ai si e pacat, vreau urmatorul capitol complex, vreau sa imbini calumea: naratiunea, descrierea si dialogul si vreau sa spun "wow" cand o sa citesc urmatorul capitol ca de nu te capacesc. BFF 58725
cya <3 BFF 110501 *nu te speria, glumeam cu capacitul ^^"*
Sus In jos
http://asian-world.forumer.ro
~~*KiTa*~~
V.I.P
V.I.P
~~*KiTa*~~


Mesaje : 332
Data de inscriere : 11/08/2010
Varsta : 44
Localizare : honoluluuuu yeyyy:))

BFF Empty
MesajSubiect: Re: BFF   BFF Icon_minitimeDum Sept 05, 2010 4:13 pm

nu nu stem noi=)) adika seamana , dar frbd chiar st tampitele de la noi din cls =)) adika ma rog... fosta mea clasa :-<
Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro/forum.htm
shihaki^^
V.I.P
V.I.P
shihaki^^


Mesaje : 416
Data de inscriere : 09/08/2010
Varsta : 104
Localizare : wonderland

BFF Empty
MesajSubiect: Re: BFF   BFF Icon_minitimeMar Sept 07, 2010 2:29 am

Cap. 2 ..vizionare placuta!

Baiatul de care vorbeam se mutase in scoala lor, era foarte misterios si cateva fete se tineau dupa el. BFF 252624 Stia asta, dar parea interesat de Ann..iar cele doua si.au dat seama de asta si incercau sa afle mai multe despre el.. Kate nu mai parea atat de interesata..
Kate: nu ti se pare un pic aiurea? Adica daca esti atat de obsedata si vrei sa sti atat de multe lucruri cere-i dqu carnetu de note, certificatu de nashtere si detalii. BFF 484188
Ann: Nu sunt obsedata, si doar nu sunt nebuna sa fac asta, tocmai deaia ma folosesc de oameni ca sa aflu mai multe
Kate:Parca am fi la politie, nu ti se pare aiurea sa zici ca “te folosesti” de oameni?:))=)) adik etoooo faci ce vrei.. dar macar sa nu pari obsedata.. adica sa nu arati asta=)) . :
Ann: NU SUNT OBSEDATA.. !! te tsacanishi??!
Kate: nu sunt eu aia kre zici ca e la politie.. thmne=)) bleah.. baieti ..chiar nu imi mai pasa..
Ann: bine, si multumesc de compliment.
Kate: cu placere! Si chiar nu vreau sa mai am de aface cu tine, eu plec .. cand iti revi sa ma anunti: )) BFF 533594 si casa de piatra, apropo
Ann: Pa!! nu imi trebuie prietene de genu.
Kate: mai bune nu o sa ai =))…saraca de tine
Kate: ( ce om idiot.. adik LOL?! Ala?!:)) laudaros.. 8-| care se foloseste de oameni la fel ca ea.. ) BFF 661287

Ceea ce Ann nu stia era ca virgula =)) Kate il cunostea destul de bine pe “macho-man” BFF 661287 si se vedea ca era interesat de Ann, iar ei nu ii placea. BFF 661287 .era de treaba dar I se parea prea laudaros..si..fals:-?? Pur si simplu nu il putea suporta. A continuat sa fie prietena cu el ..s-au intalnit in parc iar dupa o jumatate de ora Aaron ( tipu`) a trebuit sa plece sa se intalneasca cu Ann.. Kate a ramas oftand uitandu-se dupa el.Mergand pe strada, ea ii observa pe cei 2 pe cealalta parte a strazii.. s-au oprit dar nu au vazut-o. “De ce eu? Macar putea sa nu se mai intalneasca cu mine.. vrea sa imi faca in ciuda sau ce?! IL OMOOR “
BFF 55581

hai ca de data asta nu ma mai prinde radaru`=))

xoxo.. dak vreti nextu cereti BFF 367636
Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro
~~*KiTa*~~
V.I.P
V.I.P
~~*KiTa*~~


Mesaje : 332
Data de inscriere : 11/08/2010
Varsta : 44
Localizare : honoluluuuu yeyyy:))

BFF Empty
MesajSubiect: Re: BFF   BFF Icon_minitimeMar Sept 07, 2010 2:55 am

wuii shiha-chann! te pricep la deastea:)) ff tare capu' mai ales ca acum apare actiunea , ptt ca fetele sa'u certat gl la scris


te tzuka kita sweet;x BFF 525793
Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro/forum.htm
shihaki^^
V.I.P
V.I.P
shihaki^^


Mesaje : 416
Data de inscriere : 09/08/2010
Varsta : 104
Localizare : wonderland

BFF Empty
MesajSubiect: Re: BFF   BFF Icon_minitimeMar Sept 07, 2010 3:47 am

na..am multa inspiratie asa ca postez in seara asta si cap 3..sper sa va placa. vizionare placuta!

Cap 3

Imi continui plimbarea trista, si pierduta. Ma inunta sute de sentimente, ganduri, impresii , pareri..multe! Nu inteleg de ce sunt schimbata, de ce sunt alta eu! Merg pierduta pe strada, ma lovesc de oameni, ii imping, ei ma imping, ma striga..dar mie nu imi pasa. Merg cu castile in urechi in continuare gandind, simtind ce nu am simtit vreodata. Oare de ce sunt atat..de schimbata? Adica nu imi place tipul ala atat de mult..sau poate imi place. Nu stiu ce sa spun..dar poate ca problema este si ca m.am certat cu Ann…Nu ne.am mai certat niciodata pe un baiat ..dar acum simt ca e serios.. Mergand observ ca am trecut si pe langa cativa profesori spre care nu am aruncat nici o privire.. ei se uita insistent inapoi dar eu nu ma obosesc sa ma intorc..oricum poate ca si ei ma urasc..poate ca toata lumea!! Ma asez pe o banca, de unde pot vedea apusul. Ma uit la cerul rosu,portocaliu amestecat cu putin roz si galben. E superb. Realizez ca pana acum nu m.am bucurat de asemenea lucruri..eram o persoana foarte distrata..si prinsa de prieteni si lucrurile pe care credeam ca le ador..si bineinteles materiale. Dintr.odata imi dau seama ca un batran se asezase langa mine.. se uita ciudat la mine.. poate ca expresia de pe fata mea nu era tocmai normala. Vazand ca ma holbez la el scoate ziarul, ceea ce era de asteptat. Vad in ziar ceea ce vad si pe strada..afisuri lipite pe stalpi , blocuri ..si orice inseamna pereti. Pe internet, reviste,televizor. Sunt doar niste jurnalisti care urmaresc celebritatile. Ar trebuii sa.si ia o viata, nu credeti?! Poate ca aberez un pic.. asa ca ma ridic de pe banca si merg in continare..bineinteles..ca nu vad pe unde merg. Vizitez plictisita cateva magazine dar se pare ca nu e nimic interesant asa ca..continui plimbarea.. ii vad pe Ann si Aaron ..Ann ma vede si il ia pe Aaron de mana incercand sa ma faca geloasa.. se uita la mine apoi intoarce privirea ca si cum fiinta mea a dezgustat.o dintotdeauna. “Aceea nu e Kate?” aud eu de departe..iar raspunsul vine “bad a..dar nu imi pasa.suntem certate” .. “de ce..?” || “pai..mai multe motive.. cum ar fi un baiat>:)” || “uu asta e bine”..se pare ca lui ii convine ca ne.a fkt san e certam..stiam ca nu e total sincer.
Mergand furioasa , trec strada si o masina apare ca de nicaieri.. totul e in ceata si aud un tipat. Era al meu? Nu stiu..

Aflati in capitolul urmator ..asta dak vreti BFF 533594


Ultima editare efectuata de catre shihaki^^ in Mar Sept 07, 2010 4:14 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro
~~*KiTa*~~
V.I.P
V.I.P
~~*KiTa*~~


Mesaje : 332
Data de inscriere : 11/08/2010
Varsta : 44
Localizare : honoluluuuu yeyyy:))

BFF Empty
MesajSubiect: Re: BFF   BFF Icon_minitimeMar Sept 07, 2010 3:50 am

waaa:o3 e muuuuuuuult prea tare ;x nextu akmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro/forum.htm
Okami
Membru special
Membru special
Okami


Mesaje : 65
Data de inscriere : 25/08/2010
Varsta : 27

BFF Empty
MesajSubiect: Re: BFF   BFF Icon_minitimeMier Sept 08, 2010 2:20 am

O daaa ^_^ BFF 792367 mi.a placut foarte mult cum ai descris tot ce simtea Kate ^^' intr-adevar in capitolul cu cearta fetelor te-ai descurcat mai bine si nu te-a mai prins radaru ^^' Ce sa zic, sunt multumita partial, dar parca tot vreau mai mult, inca nu pot spune acel "wow, asta da capitol bun" dar sunt sigura ca vei reusi sa ma faci sa spun si asta! mai ai doar putin de munk BFF 525793
cya <3
Sus In jos
http://asian-world.forumer.ro
shihaki^^
V.I.P
V.I.P
shihaki^^


Mesaje : 416
Data de inscriere : 09/08/2010
Varsta : 104
Localizare : wonderland

BFF Empty
MesajSubiect: Re: BFF   BFF Icon_minitimeVin Sept 10, 2010 3:22 am

Mergand furioasa , trec strada si o masina apare ca de nicaieri.. totul e in ceata si aud un tipat. Era al meu? Nu stiu..


Vad lumini, aud strigate..cineva plange..nu stiu nimic...ma uit in jur dar totul e in ceata..nu stiu cine sunt, ce caut..ma uit in jos si vad sange..vad o silueta de fata cu parul scurt..intalta si slaba. Simt ceva care ma face sa imi pierd rasuflarea, o durere crunta.
Inchid ochii si ma trezesc intr.un pat cu lenjeria alba, perdea alba cu model de flori, un televizor si un aer conditionat. Ma simt mai bine cand vad peretii verzi ..culoarea mea preferata....din cate imi amintesc. Pare un loc calduros,dar nu stiu unde sunt. Ma uit pe fereastra, vad ca soarele straluceste, iar apoi observ ca ceasul din perete indica ora 5...ok deci nu este prea tarziu. Totusi vreau sa aflu ce caut aici.
Ma uit din nou pe geam si observ ca sunt undeva la etajul 5..o cladire imensa,inalta iar in curtea acestei cladiri sunt niste masini de ambulanta. Imi dau seama ca sunt la spital .. cad ca si fulgerata, iar apoi observ ca am piciorul in ghips. Nu ma pot ridica asa ca ma straduiesc cateva secunde.
Se deschide usa.Intra un domn imbracat in alb, tuns scurt si cu mustata.

-Ce faci?! nu trebuia sa te ridici..trebuie sa stai in pat.
-Imi pare rau.. ma inrosesc eu iar apoi ma straduiesc si reusesc sa ma ridic apoi ma asez repede pe pat.
- Voiam doar sa vad ce faci..daca te simti bine dupa operatie.

Operatie?! despre ce vorbea?.. ohh.sper ca nu trebuie sa astept doua luni in spital. Doctorul pleaca.. eu aprind televizorul , schimb canalele si ma plictisesc. intra cineva in camera...era Ann.
-Buna..voiam sa vad ce faci.. te simti bine?
-De ce iti pasa..nu trebuia sa stai cu Aaron...? BFF 382956
-Nu..nu stiu unde e...am venit repede cu tine la spital.
-Dap nu cred ca este o veste buna pentru tine faptul ca traiesc si ma simt bine.
- Ba daaa..este ce ma bucur ca esti intreaga ^_^.

cam atat..astept pareri.....stiati..
byee
Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro
~~*KiTa*~~
V.I.P
V.I.P
~~*KiTa*~~


Mesaje : 332
Data de inscriere : 11/08/2010
Varsta : 44
Localizare : honoluluuuu yeyyy:))

BFF Empty
MesajSubiect: Re: BFF   BFF Icon_minitimeVin Sept 10, 2010 2:37 pm

waaa;x ffff misht ;x e cam scurt dar fffffff tare ;x
Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro/forum.htm
sabiii08
Avansat
Avansat
sabiii08


Mesaje : 33
Data de inscriere : 11/08/2010
Varsta : 29

BFF Empty
MesajSubiect: Re: BFF   BFF Icon_minitimeVin Sept 10, 2010 4:32 pm

Accident de masina ah? :>.. Frumos:X .. Te iubesc micuts.o :X BFF 713859
Sus In jos
shihaki^^
V.I.P
V.I.P
shihaki^^


Mesaje : 416
Data de inscriere : 09/08/2010
Varsta : 104
Localizare : wonderland

BFF Empty
MesajSubiect: Re: BFF   BFF Icon_minitimeSam Sept 11, 2010 12:38 am

Ann pleaca si in sfarsit raman singura, continuand sa ma uit la televizor. Voiam sa fiu singura.. sa nu fiu deranjata, ma simteam destul de rau ...imi trec prin cap cateva secvente de la locul accidentului. Cad,vad in ceata iar apoi zaresc o silueta de fata inalta, slaba cu parul scurt care plangea. Seamana cu Ann din cate imi amintesc -.-" dar..sunt uimita ca l.a lasat pe Aaron ca sa vina la mine. Poate ca lui nu ii pasa iar mie mi s.a intamplat asta din cauza lui.. dar nu pot face nimic. De ce oare nu poate fi nimic niciodata asa cum vreau?! sa am macar putin din ceea ce imi doresc cu adevarat? mereu cineva e inpotriva mea si sunt impiedicata de cineva sau ceva..cel putin asta e propria paranoia. Nu imi mai pasa...asa ca schimb in continuare canalele la televizorul care are aceasi lucru asa cum spuneam si mai devreme. Dar iata ca din nou nu mi se poate indeplini o dorinta.cineva bate la usa apoi intra. era mama .

-Heyy!!! esti bine?! ^_^ data viitoare sa fii atenta..dar de ce nu ai fost, ca de obicei?
-Nu stiu.. imi pare rau ..... nu se va mai repeta..

Ea lasa pe noptiera mancarea pe care o uram.. tocanita de cartofi si piure fara strop de sare ca pentru bolnavi -.-'' .....de ce trebuie sa mananc asa..nu am o boala, doar un os rupt si cateva zgarieturi ...
Deci in sfarsit vizitele se termina si pot sta linistita doar cu gandurile mele.. privesc apusul iar apoi ma asez in pat..adorm si visez ca eram intr.un castel sau o casa mare, care era construita la fel..un hol lung, la fiecare etaj si intuneric..doar lumina lunii indraznea sa intre prin geamurile bine sterse, fara perdele.Cineva ma urmareste,eu fug de.a lungul holului .se apropie de mine iar in sfarsit reusesc sa ii vad fata. Incep sa il recunosc.


dak vreti nextu cereti:D
Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro
~~*KiTa*~~
V.I.P
V.I.P
~~*KiTa*~~


Mesaje : 332
Data de inscriere : 11/08/2010
Varsta : 44
Localizare : honoluluuuu yeyyy:))

BFF Empty
MesajSubiect: Re: BFF   BFF Icon_minitimeSam Sept 11, 2010 3:22 am

:o3 ffff tare ;x pur shis implu nu am ce comenta :X:X:X:X:X:X:X repede nextuuuuu:(((((
Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro/forum.htm
shihaki^^
V.I.P
V.I.P
shihaki^^


Mesaje : 416
Data de inscriere : 09/08/2010
Varsta : 104
Localizare : wonderland

BFF Empty
MesajSubiect: Re: BFF   BFF Icon_minitimeMier Sept 22, 2010 3:37 am

Fug, fug .. pe holurile acelei case mari, construita la fel... nu era nici pe departe un hotel. Pe geam intra o lumina orbitoare si nu imi dau seama de unde vine. Inchid ochii iar urmaritorul dispare.Pe de-o parte si de alta a holului lung cu covoare de matase si marmura pe jos erau camere multe. Intru intr.una care pare mai mare, ca fiind sufrageria. In ceata noptii unde patrundea doar lumina de la luna care se intampla sa fie plina descifrez tot ce era in camera ca si cum o stiam de mult. Ma asez la pianul de langa geamul larg deschis de unde pot admira luna foarte bine, arata ca si cum ar fi langa mine, ca si cum i.as simti respiratia incercand sa imi sopteasca ceva incalzindu.mi gatul pe care ma iau furnicaturi care se intind in tot corpul....dar pentru mine nu conteaza nimic. Cant in continuare un cantec foarte frumos... nici macar nu stiu sa cant la pian, dar versurile vin de la sine si apas cu putere si pasiune pe clapele prafuite ale pianului. Aud din nou un zgomot asa ca ma ridic de la pian si ma ascund in alt colt al camerei ...dupa un dulap prafuit care parea sa aiba carti in el, era pus ca si cum ar fi la nimereala ... pe el avea o lampa care nu mai mergea de mult, cel putin asa parea. Nu am incercat sa o aprind pentru ca nu puteam sa ma misc. Era ca si cum ma facusem una cu podeaua asteptand ca cineva sa ma omoare. Dar nu a facut.o... acel ceva sau cineva parea speriat. Se retrage si arunca ceva, cred ca e o arma. Constat ca era un om, cel putin asa parea. Avea parul castaniu deschis care stralaucea in razele lunii care oricum intrau foarte greu prin geamul vechi cu draperiile aproape trase. Nu reusesc sa ii vad ochii, nici sa ii descifrez chipul pentru ca razele lunii nu il mai acopera, el pleaca.
Tip si vad ca ma aflu in patul de spital nu foarte confortabil.Sunt bucuroasa ca m.am trezit , dar totusi nu ma pot gandii decat la visul meu. Oare poate sa insemne ceva?:)


mdap ... imi pare rau ca am cam intarziat.. .. mdar nu prea am mai intrat pe forum, nu am avut dispozitie si nici chef sa scriu...dar din now m.a pocnit.. so enjoy and coment.. cyaa BFF 661287 BFF 713859
Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro
*Kagami[~.~']
V.I.P
V.I.P
*Kagami[~.~']


Mesaje : 297
Data de inscriere : 10/08/2010
Varsta : 109
Localizare : Hell

BFF Empty
MesajSubiect: Re: BFF   BFF Icon_minitimeMier Sept 22, 2010 4:15 am

teicepi..si cu cat scri mai mult cu att devii mai buna:P bafta in continuare la scris si vreau nextu!BFF 586739
Sus In jos
~~*KiTa*~~
V.I.P
V.I.P
~~*KiTa*~~


Mesaje : 332
Data de inscriere : 11/08/2010
Varsta : 44
Localizare : honoluluuuu yeyyy:))

BFF Empty
MesajSubiect: Re: BFF   BFF Icon_minitimeJoi Sept 23, 2010 3:01 am

lool de unde ai inspiratia asta?:)) ee fff tareeee ;x;x;x;;x
Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro/forum.htm
shihaki^^
V.I.P
V.I.P
shihaki^^


Mesaje : 416
Data de inscriere : 09/08/2010
Varsta : 104
Localizare : wonderland

BFF Empty
MesajSubiect: Re: BFF   BFF Icon_minitimeSam Oct 02, 2010 1:05 am

Cineva intra in viteza in salon trantind usa
-Schimba-te si fa-ti bagajele. Pleci acasa.
era doctorul .. in sfarsit! plec acasa ^_^..
-Imediat!


[Gandurile lui Ann, simtirile, trairile, intamplarile.. se vor trece la pesoana intai, povestind chiar ea]


Pur si simplu sunt confuza. De ce m-am certat cu Kate? Inainte gaseam mii si mii de motive sa fiu suparata pe ea. Acum vreau doar sa uitam tot, si sa uit de Aaron. Dar cum pot sa traiesc daca el imi intuneca mintea? Nu pot renunta la niciunul si nu mi s-a mai intamplat asta niciodata... cred ca Kate asteapta raspunsul. Mda, sincer si eu astept. Dar pana atunci o voi suna pe Kate sa vad ce mai face, cand iese din spital si cum se simte. Este mirata de telefonul meu, dar aflu ca pleaca acasa si cat de fericita este din cauza asta.... decid sa merg la spital sa o iau de acolo.. poate conduce Aaron..
Imi iau o camasa cu guler si maneci umflate [ BFF 25969 ] , o fusta roz la care asortez niste cercei lungi din aur, niste pantofi tot roz, stil opinci, imi las parul pe spate, ma dau cu fond de ten...si ma machez cu roz. Foarte plina de mine ies din casa sa ma intalnesc cu Aaron...
-Buna! Intra:>.. unde mergem?
-La spital.. mergem sa o luam pe Kate
-Serios?! :>
Spune el ca si cum abia asteapta sa vad fiinta pe care nu o tolereaza, ca si cum ar iubi-o foarte tare... dar pe de alta parte ma privea insistent..palavragindu-mi pe drum despre partile care ii plac la mine si cat de mult ma iubeste.. eu nu ma pot gandi decat la reactia lui... daca a facut asta doar cand i.am spus, atunci cand se va intalni cu Kate ce va face?
In sfarsit ajungem.. o luam pe Kate, cand o vad tresar.. parandu-mi-se alta.. dar nu ma uitam la mine cat de penibil aratam.Eram imbracata in fusta roz si camasa....Si ea se uita la mine ciudat, dar evit sa o privesc in ochi.. pun privirea in pamant si mergem in liniste deplina in lift pana ajungem la masina.
In masina e plictisitor.. cateva glume aiurea la care se rade fals.. nimic mai mult. Dar deodata, in intersectie.. Aaron loveste din greseala acceleratia fara sa realizeze. Masina se tureaza plecand brusc de pe loc, indreptandu-se spre o masina ce venea cu viteza.
-Aaron! strigam noi
Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro
~~*KiTa*~~
V.I.P
V.I.P
~~*KiTa*~~


Mesaje : 332
Data de inscriere : 11/08/2010
Varsta : 44
Localizare : honoluluuuu yeyyy:))

BFF Empty
MesajSubiect: Re: BFF   BFF Icon_minitimeSam Oct 02, 2010 1:31 am

wui wui wui..nu iar in spital x.x :)) ff tare;x ne lasi in suspans;x
Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro/forum.htm
Continut sponsorizat





BFF Empty
MesajSubiect: Re: BFF   BFF Icon_minitime

Sus In jos
 
BFF
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Wonderfiction :: Fan zone :: Fan fiction-
Mergi direct la: