Wonderfiction
Hey! Te inregistrezi?
Wonderfiction
Hey! Te inregistrezi?
Wonderfiction
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Wonderfiction

Welcome! Gonna be ok.
 
AcasaWelcomeGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 DIary of a wimpy kid =))

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
shihaki^^
V.I.P
V.I.P
shihaki^^


Mesaje : 416
Data de inscriere : 09/08/2010
Varsta : 104
Localizare : wonderland

DIary of a wimpy kid =)) Empty
MesajSubiect: DIary of a wimpy kid =))   DIary of a wimpy kid =)) Icon_minitimeLun Sept 13, 2010 2:25 pm

Vaiii am inceput scoala : DIary of a wimpy kid =)) 747960 nu pot sa cred.. nu mai vreau.

deci sa povestesc ce am fkt azi.....
ma trezesc de dimineata p la 6...apoi mai stau in pat.. vreau sa zik ca am avut si coshmaruri legate de foc si creaturi dar ma rog.. DIary of a wimpy kid =)) 25969
Asa... deci cum ziceam m.am trezit urland iar apoi ma asez iar in patul meu moale si cald..si cu perna mea pe care o ador DIary of a wimpy kid =)) 713859 dar nu reusesc sa adorm cand ma trezeste tata....eu: ce vrei?!!?! nu vezi ca dorm?...shi vine la mine si cica e 7:10 eu..iau telefonul de jos si defapt era 7 fix DIary of a wimpy kid =)) 25969 inf mai lenevesc in pat.. si ii zic dar el nu mai stie ce sa minta DIary of a wimpy kid =)) 25969 in fine.. ma imbrac, el pleaca la servici si eu ma intalnesc cu sabii sa mergem la scoala ....mergand realizez ca noi mergeam la florarie dar eu nu aveam banii la mine asa ca urc val-vartej pana la etajul 4 si dau si peste vecinii care se uitau la mine park am scapat d la nebuni....iau banii si trantesc usha apoi cobor..ajung in curtea scolii unde ma despart d sabii ptk ea e in cls 7 ... si ma intalnesc cu cateva fete din cls apoi se aduna mai multi.. ne cunoastem si diriga.. eu muream de plictiseala..dp aia vine fosta noastra invatatoare sa le tinem coroana de flori la piticii ei..., eu desfac florile si ma trezesc ca defapt nu mai erau locuri.. intra toti pna la cls 4 si dp aia mergem toata clasa la ea unde avea ore cu picii speriati de cls 1 DIary of a wimpy kid =)) 25969 DIary of a wimpy kid =)) 25969 si ii dam flori..eu ii dau florile desfacute dar soarta.. apoi plecam acasa si realizam ca am pierdut 2 ore din viata degeaba...whatever cam asta am fkt azi.. aku astept sa se faca 1 sa ma duc din nou la ore.. dak e ceva interesant va povestesc ce am fkt si acolo DIary of a wimpy kid =)) 25969


Ultima editare efectuata de catre shihaki^^ in Sam Sept 25, 2010 1:40 am, editata de 1 ori
Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro
shihaki^^
V.I.P
V.I.P
shihaki^^


Mesaje : 416
Data de inscriere : 09/08/2010
Varsta : 104
Localizare : wonderland

DIary of a wimpy kid =)) Empty
MesajSubiect: Re: DIary of a wimpy kid =))   DIary of a wimpy kid =)) Icon_minitimeMar Sept 21, 2010 3:57 pm

20 septembrie...

mdapp.. nu prea v.am mai povestit ca nu a fost nimic interesant ori nu am avut dispozitia necesara..

vreau sa fac o precizare ca sa nu fac un alt topic ..: la jurnal avem voie sa facem "spam" adica double-post .. etc dar sa povestim nu sa scriem cate un cuvant,2.

mda.. ma trezesc de dimineatsa.. era afara o ceatsa si intuneric .. draperiile mele rosii prin care greu patrunde lumina erau trase ..... era ramas doar un mic loc prin care venea o lumina rosie dar nu prea puternica in camera.. deschid ochii si ma uit pe langa mine... dar ma culc la loc crezand ca este foooarte devreme...mda, spre surprinderea mea era ora 9:30-10 nu mai stiu sigur. Ma uit la ceas amortita... aprind TV-ul.. mai stau putin iar apoi sar ca si arsa cand imi dau seama mai bine cat e ceasu` DIary of a wimpy kid =)) 25969
credeam ca am multe teme, dar noroc k nu aveam, defapt 2 ex si le facusem de seara ma rog....plictiseala. aprind calcu` .... si stau, si stau pana cand imi dau seama ca e oora 12 si cva si ca eu nu sunt gata inca, ca nici macar nu ma incaltasem cu sosetele DIary of a wimpy kid =)) 25969 ... ma imbrac eu repede.. vobesc cu sabii care pleka la scoala tot la 1 si coboram.... ajungem in curtea scolii si imi caut clasa care nu era nici pe departe, nici macar 1... ma ingrozesc DIary of a wimpy kid =)) 344493 .. mdap si stau cu sabii si cu clasa ei de a 7.a .. de se uita lumea ciudat la mine.. toata lumea face randurile.. eu ma uit la ei ca la cai verzi. Noroc ca inainte vin 2 colege sa ma anunte ca defapt trebuia sa vin la 12 DIary of a wimpy kid =)) 25969
mdua.. aveam informatica, dar trebuia sa mergem primii 10 de la catalog.. da` eu sunt in seria a 2-a deci lunea viitoare:)) ... retarzii mei au venit de la 12... ajungem in cls..la ora de istorie, eu dadeam cu pixu pe mana plictisita.... fara sa imi dau seama ca pixu` era deschis si m.am murdarit pe mana DIary of a wimpy kid =)) 25969 ..mdua stiu ca nu e prea interesant,...

xoxo
Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro
shihaki^^
V.I.P
V.I.P
shihaki^^


Mesaje : 416
Data de inscriere : 09/08/2010
Varsta : 104
Localizare : wonderland

DIary of a wimpy kid =)) Empty
MesajSubiect: Re: DIary of a wimpy kid =))   DIary of a wimpy kid =)) Icon_minitimeMier Sept 22, 2010 3:54 am

pfuai a trecut si testarea la mate..ma paste un 7-8..
subiecte idioate.....mintea mea este in vacanta de mult. sa vedem consecintele...nimic interesant azi, am primit orarul.. mdap este destul de ok.
astept rezultatele...


nu sunt in stare sa zic alt ceva mai inteligent acum
Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro
shihaki^^
V.I.P
V.I.P
shihaki^^


Mesaje : 416
Data de inscriere : 09/08/2010
Varsta : 104
Localizare : wonderland

DIary of a wimpy kid =)) Empty
MesajSubiect: Re: DIary of a wimpy kid =))   DIary of a wimpy kid =)) Icon_minitimeJoi Sept 23, 2010 2:55 am

Lol... azi nik interesant:(( wtf?! nu ne.a dat rezultateleeE:((
Azi trezit. Lenevit. "Salivat pe perna".... plictisit.Aprins PC. pregatire scoala. Pierdut chei. Cautat 15 min chei. Dat seama chei pe birou defapt. DIary of a wimpy kid =)) 25969 ...mdap stiu ca e cam naspa stilu de relatare dar prefer sa fac asa pentru ca oricum nu ma pricep. whatever.. azi plecat la scoala, pe scara uitat trening....ma intorc inapoi, luat trening. DIary of a wimpy kid =)) 25969 .....scoala 2 ore de romanaa.... boring,boring,boring oh noo don.t wanna die.. schimbat pt sport.. handball.. ma arunc pe burta dp minge ca sa nu fie in out...dar dupa aia o grasa imi da peste mana.. oh no!! in out =)) mate,mate.. ( 2 ore)..profa intarziat... oh yeah babe! DIary of a wimpy kid =)) 713859 mduap.. a 2-a ora....incident nefericit pentru unii ...si sooper pt altii. Avem un accidentat.Urlat la profa tare,tare.. baiatu cu buba dus cabinet *ouch ouch* .....whatever.. scapat acasa la 7 DIary of a wimpy kid =)) 713859 ...talkin` with my blueberry DIary of a wimpy kid =)) 10054 and write here... so

byee
Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro
~~*KiTa*~~
V.I.P
V.I.P
~~*KiTa*~~


Mesaje : 332
Data de inscriere : 11/08/2010
Varsta : 44
Localizare : honoluluuuu yeyyy:))

DIary of a wimpy kid =)) Empty
MesajSubiect: Re: DIary of a wimpy kid =))   DIary of a wimpy kid =)) Icon_minitimeJoi Sept 23, 2010 3:00 am

=)) ador felu' cum relatezi:))))) vezi sa nu scrii asa la vreun eseu:)))
Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro/forum.htm
shihaki^^
V.I.P
V.I.P
shihaki^^


Mesaje : 416
Data de inscriere : 09/08/2010
Varsta : 104
Localizare : wonderland

DIary of a wimpy kid =)) Empty
MesajSubiect: Re: DIary of a wimpy kid =))   DIary of a wimpy kid =)) Icon_minitimeJoi Sept 23, 2010 3:21 am

ar fi o idee buna=))..serios aku DIary of a wimpy kid =)) 25969
Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro
shihaki^^
V.I.P
V.I.P
shihaki^^


Mesaje : 416
Data de inscriere : 09/08/2010
Varsta : 104
Localizare : wonderland

DIary of a wimpy kid =)) Empty
MesajSubiect: Re: DIary of a wimpy kid =))   DIary of a wimpy kid =)) Icon_minitimeVin Sept 24, 2010 12:29 am

23 septembrie....

asa cum stiati sunt prea ametita sa imi gasesc capu`.. DIary of a wimpy kid =)) 25969
deci trezit, lenevit.....
omfg!! o.0 mi.am dat seama ca aveam de invatat o rugacine.. "Cuvine.se cu adevarat" .... OH NOOO DIary of a wimpy kid =)) 747960

yup..ma chinui vreo 2 ore sa o invats shi pauza.. e prea plictisitoare si obositoare, fara de inteles.. whatever. Trantesc.Tip.

nyaa DIary of a wimpy kid =)) 713859 nah ca pana la urma reusesc sa o invat...dar dpa ce ma fatsai prin oras cu sabii o uit bineinteles DIary of a wimpy kid =)) 713859 ...whatever [pt prima ora-religie]
ajungem in clsa... vine profa.. ea saluta eu dorm DIary of a wimpy kid =)) 25969

"domnishoara, stai calumea nu dormii'' ceva de genu spune ea... si eu ("s.o crezi tu!") ... dak e in paranteza inseamna ca asta am gandit.. multe,multe chestii obositoare. Religie, romana,bio,romana,franceza...
mintea meaaaaa DIary of a wimpy kid =)) 661287 ma rog.. am avut o zi super nashpa , neorganizata.... si inca nu am reusit sa bat un idiot pe nume iuli [poate ca unii il stiti] mai ales kita.. pentru ca facea inimioara cu mne si adelin...ma rog si multe altele.. idiotu dqu~X(


scz,scz

bye
Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro
shihaki^^
V.I.P
V.I.P
shihaki^^


Mesaje : 416
Data de inscriere : 09/08/2010
Varsta : 104
Localizare : wonderland

DIary of a wimpy kid =)) Empty
MesajSubiect: Re: DIary of a wimpy kid =))   DIary of a wimpy kid =)) Icon_minitimeSam Sept 25, 2010 1:58 am

24 septembrie

Nu stiu de ce dar de fiecare vineri mai am putin si imi uit capul!
Mda.... asta s.a vazut si de dimineata.
Ma trezesk si lenevesc ca si cum as fi in coma. Buimaca vad ca ceasul este ......10! Oh da! DIary of a wimpy kid =)) 25969
Singura in casa. Sun pe mama ca o disperata in "luciditatea" mea de dimineata. Mduh, ea era la matushimea cu dimineata in cap DIary of a wimpy kid =)) 747960 ....cik sa ma apuc sa fac ghiozdanu....Prima ora de tehnologica, surprinzator avand in vedere ca este a doua saptamana de scoala. OH! Abia a 2-a.....oare de ce? Vreau sa derulez timpul sa ma pot bucura iar de vacanta DIary of a wimpy kid =)) 851457 ....am deviat de la subiect, bineinteles! E vineri!
SUn again pe mama...pentru ca nu aveam nici un caiet gol..cel putin nu am gasit unu`... ah da! si un carnet de note V-VIII ...bineinteles ca am uitat! E vineri! Apoi o sun iar...BLOC DE DESEN..:))..ah da.. :-" nestea si jeleuri ..:))
whatever.... ^_^... skip,skip.. um dah!
ajung la scoala.. la ora 13.. oare de ce? DIary of a wimpy kid =)) 988263
ma intalnesc cu idiotii clasei mele [;x] :)) asamm,,... shi stam cam 2 ore acolo.. cel putin asa mi s.a parut without my berry....dar asta este DIary of a wimpy kid =)) 747960
incepem orelee... prima ora geografie [cu diriga] dar yuup! facem un fel de dirigentie >:) ne trece numele in catalog, adresa, unde lucreaza parintii ....etc.
numarul de telefon! bineinteles, numarul de telefon! :)) nici pe al meu nu il stiu..d`apai p.al mamei...
eu: nu il shtyu dar pot sa il caut in tel..
diriga: ahamz.. ia.l
si imi scot eu telefonul care era inchsis.... stau vreo 5 minute ca vaca uitandu.ma la el pentru ca dureaza sa se deschida si sa se "incarce" agenda...blablabla..yup il gasesc so.. back in banca.. unde desenam o aiurita de.a mea "genul meu de a desena oamenii" :)) whatever.. cu coditse misa-misa ^___^ .., DIary of a wimpy kid =)) 713859
a doua ora, romana la care bineinteles ca am intarziat.. si profu` p care nu il suport ma da afara si ma pune sa intru iar, iar eu intru din nou si trec pe langa el... si colegii care imi spun ca vaiii sa mai intru odata, iti dai seama!
vorbeste mihai care are numa` note de 5.: DIary of a wimpy kid =)) 25969 Ca de obicei m.am umplut de nervi.. :| ce chetie banala! o.0 ..yepp.. dak va intrebati, mai ales cei care ma cunoasteti, spre surprinderea mea nu am trantit NIMIC =)) DIary of a wimpy kid =)) 25969
LUCRARILE!!
oo da! :))..
am luat 9,50 DIary of a wimpy kid =)) 367636 ... 10 in catalog.
cea mai mare nota din clasa, 9,60.. :))
shy tot asa..
la tehno vine una ...o baba la care toti ne uitam crucish DIary of a wimpy kid =)) 25969 si ne spune ca un simplu caiet dictando tre` sa il pastram 4 ani DIary of a wimpy kid =)) 661287 ... mda si o mapa, asta e partea a 2.a ... nu am inteles niciodata, si nici nu o sa inteleg ce este tehnologica si ce rost are:))

inf... desen la care mi.am uitat paharul [pt apa] .. bineinteles! e vineri! :))
so..altcva nu mai zic ca v.am plictisit destul

xoxo
Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro
~~*KiTa*~~
V.I.P
V.I.P
~~*KiTa*~~


Mesaje : 332
Data de inscriere : 11/08/2010
Varsta : 44
Localizare : honoluluuuu yeyyy:))

DIary of a wimpy kid =)) Empty
MesajSubiect: Re: DIary of a wimpy kid =))   DIary of a wimpy kid =)) Icon_minitimeSam Sept 25, 2010 2:13 am

lol o aveti p crunteanu la tehno? :))

shi chiar nu ai trantit NIMIK?!:))) looool te'au tampit pitsi aleaaaaaa! DIary of a wimpy kid =)) 982158 DIary of a wimpy kid =)) 982158
Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro/forum.htm
shihaki^^
V.I.P
V.I.P
shihaki^^


Mesaje : 416
Data de inscriere : 09/08/2010
Varsta : 104
Localizare : wonderland

DIary of a wimpy kid =)) Empty
MesajSubiect: Re: DIary of a wimpy kid =))   DIary of a wimpy kid =)) Icon_minitimeMier Oct 06, 2010 3:07 am

5 octombrie, marti
pot sa spun ca a fost o zi buna...... DIary of a wimpy kid =)) 851457
ziua invatamantului.. sau ceva de genu ;d adica incepem la 14:00..terminam la 17:00 DIary of a wimpy kid =)) 713859
so... trezirea de dimineata..
ora 10..suna sabii si imi zice ca se duce la cercul de desen.. shi ma agatz si eu..pana ma imbrac eu se face 10:30........ea pleaca..era deja acolo, vorbim prin mesaje tot drumu;..
profa plecase la o sedinta.. asa ca am stat singuri acolo DIary of a wimpy kid =)) 25969 ..plecat pe la 11:30..

merg la spital sa ii duc mamei aparatul de fotografiat... (cu sabii) .. (mama lucreaza la spital, nu e internata DIary of a wimpy kid =)) 25969 ) ajung acasa.. 12:10 ... cam asa. Lenevit, plecat la scoala franceza, istorie, muzica.. out!
DIary of a wimpy kid =)) 25969 franceza urla profa la noi :-@ scriem vreo 2 pagini..istorie stam..muzica desenam instrumente muzicale..
acasa ;x
Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro
shihaki^^
V.I.P
V.I.P
shihaki^^


Mesaje : 416
Data de inscriere : 09/08/2010
Varsta : 104
Localizare : wonderland

DIary of a wimpy kid =)) Empty
MesajSubiect: Re: DIary of a wimpy kid =))   DIary of a wimpy kid =)) Icon_minitimeMar Oct 19, 2010 4:56 am

-Mami, vreau sa incep sa am multe teme ca sa fiu cuul.
.. sa fi cool inseamna sa ai multe teme? .. prefer sa fiu cea mai ne-cool, sau copil de clasa intai.

And whatever I'm just a wimpy kid...forgive me
Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro
shihaki^^
V.I.P
V.I.P
shihaki^^


Mesaje : 416
Data de inscriere : 09/08/2010
Varsta : 104
Localizare : wonderland

DIary of a wimpy kid =)) Empty
MesajSubiect: Re: DIary of a wimpy kid =))   DIary of a wimpy kid =)) Icon_minitimeMar Oct 19, 2010 11:36 pm

Pentru ca totul e perfect intr-un mod absurd, pentru ca ceaiul e cald, pentru ca toamna s-a grabit sa ne viziteze, pentru ca vocea lui Amy Lee si ceaiul cald ma vor incalzi mereu, pentru ca sunt singura acasa.. pentru ca norii ma ameninta, pentru ca vreau sa fug...pentru ca*** cuvintele nu sunt indeajuns sa ma exprim, pentru ca lacrimile lipsesc..pentru ca as fi patat sute de pagini inainte de a incepe sa scriu..mdaa.. folosesc des expresia..
pentru ca minea mea e goala..pentru ca nu ma vei intelege...
Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro
*Kagami[~.~']
V.I.P
V.I.P
*Kagami[~.~']


Mesaje : 297
Data de inscriere : 10/08/2010
Varsta : 109
Localizare : Hell

DIary of a wimpy kid =)) Empty
MesajSubiect: Re: DIary of a wimpy kid =))   DIary of a wimpy kid =)) Icon_minitimeMar Oct 19, 2010 11:53 pm

ba sa sti ca inteleg si intr-un fel ma simt la fel ca tine... DIary of a wimpy kid =)) 175507
Sus In jos
~~*KiTa*~~
V.I.P
V.I.P
~~*KiTa*~~


Mesaje : 332
Data de inscriere : 11/08/2010
Varsta : 44
Localizare : honoluluuuu yeyyy:))

DIary of a wimpy kid =)) Empty
MesajSubiect: Re: DIary of a wimpy kid =))   DIary of a wimpy kid =)) Icon_minitimeMier Oct 20, 2010 12:05 am

wah la cine te referi prin " pentru ca nu ma vei intelege" ? ... am avut sentimentul si e bine sa nu dam vina pe altii cand viata e aiurea..
Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro/forum.htm
shihaki^^
V.I.P
V.I.P
shihaki^^


Mesaje : 416
Data de inscriere : 09/08/2010
Varsta : 104
Localizare : wonderland

DIary of a wimpy kid =)) Empty
MesajSubiect: Re: DIary of a wimpy kid =))   DIary of a wimpy kid =)) Icon_minitimeMier Oct 20, 2010 1:31 am

ma refer la toata lumea si la nimeni;)
Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro
shihaki^^
V.I.P
V.I.P
shihaki^^


Mesaje : 416
Data de inscriere : 09/08/2010
Varsta : 104
Localizare : wonderland

DIary of a wimpy kid =)) Empty
MesajSubiect: Re: DIary of a wimpy kid =))   DIary of a wimpy kid =)) Icon_minitimeMier Noi 03, 2010 1:31 am

OMG DIary of a wimpy kid =)) 25969
imi pun intrebari de genul: cum arata iadul?
si oare e dragut dracu'?
posibil sa ajung la el..
e bine sa ma sinucid?
in fine.. motive,motive
Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro
shihaki^^
V.I.P
V.I.P
shihaki^^


Mesaje : 416
Data de inscriere : 09/08/2010
Varsta : 104
Localizare : wonderland

DIary of a wimpy kid =)) Empty
MesajSubiect: Re: DIary of a wimpy kid =))   DIary of a wimpy kid =)) Icon_minitimeMier Noi 10, 2010 6:36 pm

waidiii DIary of a wimpy kid =)) 687959 viata mea se duce de rapa... da cui ii pasa? DIary of a wimpy kid =)) 25969

va anunt ca o perioada nu cred ca o sa mai fiu activa pe aici deshi o sa incerc sa intru...
nu prea am motive.. nu ma lasa tata xD DIary of a wimpy kid =)) 25969 .. blabla ca am uitat sa duc caietul de note.. sedinta asta DIary of a wimpy kid =)) 747960 si pana la urma el stia notele DIary of a wimpy kid =)) 25969

xoxo, o sa-mi fie dor de voi DIary of a wimpy kid =)) 747960 si de gazette.. si de multe... ne mai vedem noi DIary of a wimpy kid =)) 744148
Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro
~~*KiTa*~~
V.I.P
V.I.P
~~*KiTa*~~


Mesaje : 332
Data de inscriere : 11/08/2010
Varsta : 44
Localizare : honoluluuuu yeyyy:))

DIary of a wimpy kid =)) Empty
MesajSubiect: Re: DIary of a wimpy kid =))   DIary of a wimpy kid =)) Icon_minitimeJoi Noi 11, 2010 12:32 am

nuuuu:(( x.x imi vreau muricicaaaaaaaaaa x.x
Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro/forum.htm
Continut sponsorizat





DIary of a wimpy kid =)) Empty
MesajSubiect: Re: DIary of a wimpy kid =))   DIary of a wimpy kid =)) Icon_minitime

Sus In jos
 
DIary of a wimpy kid =))
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Wonderfiction :: Timp liber :: Orice :: Jurnal.-
Mergi direct la: