Wonderfiction
Hey! Te inregistrezi?
Wonderfiction
Hey! Te inregistrezi?
Wonderfiction
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Wonderfiction

Welcome! Gonna be ok.
 
AcasaWelcomeGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 jurnal mheu:P

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
*Kagami[~.~']
V.I.P
V.I.P
*Kagami[~.~']


Mesaje : 297
Data de inscriere : 10/08/2010
Varsta : 109
Localizare : Hell

jurnal mheu:P Empty
MesajSubiect: jurnal mheu:P   jurnal mheu:P Icon_minitimeLun Sept 13, 2010 2:41 pm

in prima zi la sc anu asta...
cu o seara inainte deabia am adormit...parca eram nerabdatoare..defapt curioasa...
ma trezesk la 7..mai lenevesc un pic in patutzul meu confortabil...fara rost...mama vine sa ma trezeasca...lumina patrunde puternic prin fereastra mea....ma duc la baie parca moarta...ies si mai moarta...
mama:mananci?
eu:neaah...(nu vezi ca dorm p mn?)
tata ma duce cu masina si ma invart de vreo 2 ori in curtea scolii pana mai apar cativa colegi...
eu:iulia,tu cate rezumate dhalea ai?(aveam de facut vreo 20 de rezumate la niste carti)...
iulia:18...tu?
eu:0...
'iulia:mda...tipic tie...
ajunge si oana intr-un final parca fiind pe alta planta
eu:unde ai umblat vaco?
oana:m-am invartit p aici pana am vazut capatana mare a lu cristea si mi-am dat seama ca voi steti
eu: jurnal mheu:P 25969 jurnal mheu:P 25969 jurnal mheu:P 25969 jurnal mheu:P 25969
ca de obicei ana intarzie si vine rupta de lume la noi...arata ca o baba...serios cine io fi cumparat hainele alea???
eu:cate rezumate ai ana?
ana:20!tu?
eu:0....
ana: jurnal mheu:P 344493 jurnal mheu:P 344493 jurnal mheu:P 344493 jurnal mheu:P 344493 vaaaaaaaai
oana:mama zici ca a facut o crima...nu te asteptai la asta de la jenyx a noastra? jurnal mheu:P 25969
ana:ai dreptate si tu...
din nou cristea se poarta ca un copil de 2 ani desi e cel mai mare din clsa...
cristea:iuliozaurrrrrr(radea de iulia)
iulia:da...si tu prostozaur...
cristea:janinozaurrrrrrrr
eu:nu vrei sa faci cunostinta cu palmozaur al meu?? jurnal mheu:P 41558
cristea:gata gata...cuminte... jurnal mheu:P 581699
ne-am cunoscut si diriga...o tipa dragutza de geo..ii dau max 30 d ani...
avem clasa in liceu la etj 2...ne intoarcem la ora 1 deci am stat degeaba aklo...
am [icerdut o ora din viata degeaba... jurnal mheu:P 54954
Sus In jos
~~*KiTa*~~
V.I.P
V.I.P
~~*KiTa*~~


Mesaje : 332
Data de inscriere : 11/08/2010
Varsta : 44
Localizare : honoluluuuu yeyyy:))

jurnal mheu:P Empty
MesajSubiect: Re: jurnal mheu:P   jurnal mheu:P Icon_minitimeDum Sept 19, 2010 4:42 pm

dup... =)) " nu te ashteptai la asta de la jenyx a noastra?"=)) logik ca jenyx a noastra nu s'a obosit sa faca vreo tema:))
Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro/forum.htm
*Kagami[~.~']
V.I.P
V.I.P
*Kagami[~.~']


Mesaje : 297
Data de inscriere : 10/08/2010
Varsta : 109
Localizare : Hell

jurnal mheu:P Empty
MesajSubiect: 1 octombrie   jurnal mheu:P Icon_minitimeVin Oct 01, 2010 10:48 pm

mdap...o zi plictisitoare de scoala...
avem primele 2 ore la nr1...nu in liceu...aklo st clasele 1-4 dar cand nu avem loc merem aklo...ajung eu...
eu:bucurativaaaaaa!!!! plec!
ana:yeeei:X(numai ea)
restul:ce?!cand?unde!?!!?
eu:la 2:>
incep toti sa urle p acolo si sa zica ca vaioooo se muta jenyx:|
intamplator aude si fosta noastra invatatoare si vine la noi(avuse ore acolo)ne tine un monolog de rahat ca cica tr sa fim uniti si sa nujtu ce...blabla...eh...putin imi pasa...vine aia d mate si urcam in clasa...o ora de rahat...tema mea arata ca dracu cu 2000 de taieturi si pagini rupte si incompleta...ma durea in cur d ea...orkm aia nu verifica niciodata:-j ne-a intrebat daca nu am stiut ceva...cativa noobi au zis...le-a explicat trecem mai departe...alta lectie de rhat la care oricum nu am fost atenta...tot acolo avem urmatoarea ora...nu imi amintesk...aaa...romana!cu handicapata aia care ma scoate din toti pepenii......ne intr daca nu am stiut cva...blahblah...rutina dinanitea inceperii orei...trecem la corectare si ne lasa pe noi sa corectam ea doar ne zice km e corekt:| ne cheama cu caietele...am luat 9 p tema tot cu 1000 de taieturi si rupturi...incepe lectia pe care de asemenea nu am ascultat-o si am ridicat si eu mana anual...nu...defapt m-a pus profa..merem in liceu...mai urmeaza o ora de mate...o lectie plictisitoare la care doar am stat si am chicotit in banca la glumele lu alex...el face mijto d toti profesorii in fine...
cea mai de rahat ora din orarul MEU:
educatie pentru sanatate...cu profa d bio pe care nu o suport...stiti ce?nu imi place nici un prof..dc sa mai zic?:))
aia doar a vorbit si noi ne-am uitat la ea...am scris o pagina plina de porcarii....la sfarsit ne intr daca avem intrebari...
vali:dar de ce unele zgarieturi te gadila?
profa':pt ca se vindeca si globulele albe au castigat lupta inpotriva microbilor...
eu ma gandeam la cu totul altceva si ridic si eu capu' nitzel si ma scol tare:
yop:si dau petrecere!!
toata clasa incepe sa rada numai profa se uita la mine ca la felu' 13...
ora de fraka....
vorbeam intruna...idiotu de nae(profu)...nu mai vorbi!...taci din gura!....numa mie si lu alex...la care alex se scoala in mijlocu orei vbind tareee(eu stau in a doua banca la perete si el in ultima la geam)
alex:jeanineee,intri p mes??
yop:dah....
vbeam de parca profu nji nu ar fi in clasa....oana ridica intruna mana ca o tocilara...(ce de altfel e...pardon...pitsi-tocilara)dar era dialog si citeam cu colegu de banca..eu nu aveam chef...ne-a pus intr-un final...am citit ca moarta si profu se uita la mine ca la felu' 13...din nou...am cantat un cantec de rahat din care abia am inteles ceva si incepusem noi la a 2a strofa sa urlam ca spartii:)))) se uita ala...zicea...mai inceeet...dar dracu il auzea ca noi derulam mai departe...:))....
eu:nu se mai terminaaaaa...uitandu-ma la ceas....
se suna...
toti:afaraaaaaa!!!! puscariaaa!!!!
iesim din clasa in hohote si nici nu mai salutam profu...ala pleak j el...il vad knd intra in masina...ma durea in cur...aveam evanescene la max p tel \m/

asta a fost o zi de scoala ...obijnuita pt mn....sper ca nu v-am plictisit;)
Sus In jos
shihaki^^
V.I.P
V.I.P
shihaki^^


Mesaje : 416
Data de inscriere : 09/08/2010
Varsta : 104
Localizare : wonderland

jurnal mheu:P Empty
MesajSubiect: Re: jurnal mheu:P   jurnal mheu:P Icon_minitimeVin Oct 01, 2010 11:26 pm

ff tare jurnal mheu:P 25969
oo da!! <3
pleaca Jenyx...nananana
jurnal mheu:P 713859 te astept.. [;x]
Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro
*Kagami[~.~']
V.I.P
V.I.P
*Kagami[~.~']


Mesaje : 297
Data de inscriere : 10/08/2010
Varsta : 109
Localizare : Hell

jurnal mheu:P Empty
MesajSubiect: Re: jurnal mheu:P   jurnal mheu:P Icon_minitimeVin Oct 01, 2010 11:27 pm

si eu abia astept ;))
Sus In jos
~~*KiTa*~~
V.I.P
V.I.P
~~*KiTa*~~


Mesaje : 332
Data de inscriere : 11/08/2010
Varsta : 44
Localizare : honoluluuuu yeyyy:))

jurnal mheu:P Empty
MesajSubiect: Re: jurnal mheu:P   jurnal mheu:P Icon_minitimeSam Oct 02, 2010 1:29 am

ahamz eu nu;)) uite nu te uita la mine de park st dushmanu' tau dar... crek ai face mult mai rau dk ai fi in loku meu
Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro/forum.htm
*Kagami[~.~']
V.I.P
V.I.P
*Kagami[~.~']


Mesaje : 297
Data de inscriere : 10/08/2010
Varsta : 109
Localizare : Hell

jurnal mheu:P Empty
MesajSubiect: Re: jurnal mheu:P   jurnal mheu:P Icon_minitimeSam Oct 02, 2010 1:57 am

XD'...
Sus In jos
*Kagami[~.~']
V.I.P
V.I.P
*Kagami[~.~']


Mesaje : 297
Data de inscriere : 10/08/2010
Varsta : 109
Localizare : Hell

jurnal mheu:P Empty
MesajSubiect: Re: jurnal mheu:P   jurnal mheu:P Icon_minitimeVin Oct 08, 2010 12:57 am

7 octombrie


omg..o zi foarte tare...ma trezesk de dimineata plec la atelier...ne intalnim acolo...profu ne arata ce tr sa facem incepem bla bla...dupa 2 ore de desen in creion ne da 15 min pauza si apoi refacem desenul dar in culoare....in fine...eu fac o mascarada aclo din care nu se mai intelegea nimic pt ca trebuia sa folosim asa zisele "griuri colorate" formate din combinatiile de culori complementare si le deschidem si inchidem folosind cantitati diferite din fiecare sau adaugand alb sau negru...vine priofa la mine si cica"imi reconstituie desenul" imi face iarasi toate alea acolo bla bla...si imi zice km tr sa colorez eu si ma apuc din nou na' ca ma futea la cap ce sa i fac...o termin intr-un final si cand am iesit din clasa mi-a alunecat borcanu cu apa din mana....apa gri pe jos si pe pereti...au sarit cirstea cu ema sa ma ajute...am sters si peretii....cat de cat...bine ca nu ne-a pus sa venim cu var sa varuim:-j...am plecat nervoasa acasa dar pe drum ne-am distrat si a fost bine...astia si-au luat niste chibrite si aruncam p aklo....am incercat si eu sa fac dar nj km de s-a intrors la mn si m-am ars nitel la mana...nu conteaza...mi-am rupt piele ca sa nu se mai vada arsura si gata:D
ma suna elena p la 5 jumate sa merem la bascket...mai stam nitel in vestiar si baietii radeau si intrau la fete in vestiar...lasa ca le aratam noi...cand au deshis iar usa am inceput sa le dam cu spary :)) a fugit :> PUTEREA FETELOR!
ne urcam p banci si ne uitam p geamuri...ne cheama profu in sala..ne da cate o minge la fiecare si incepem sa alergam si sa dam la cos...ne mai arata el niste chestii dalea de atac,contraatac..bla bal..plecam acasa pe drum radeam ca prostii ca "spania"(colegu nou din spania) i dadea cu punga in cap lu oana...eu o sunasem p maria si se auzea cum radeau aia p aklo si yo strigam"oanoooo...lasa-ma dracu cu muzica ta de rahat!"...in dreptu la blk la cristae incepem sa urlam"ciristeeeeea!"...dar merem mai dparte...ma apuca cantatu si o pun p oana sa bage o mel p tel...avea o singura mel misot...gaga....
andreida-mi tel tau sa deseneeez(p tel lu oana)
dar eu....
-nu vrei sa iti fut eu o palma peste fata,ramane urma...e un desen;)
incepem sa radem si intr-un final ajung acasa in hohote...incep sa beau apa ca inecata...
Sus In jos
shihaki^^
V.I.P
V.I.P
shihaki^^


Mesaje : 416
Data de inscriere : 09/08/2010
Varsta : 104
Localizare : wonderland

jurnal mheu:P Empty
MesajSubiect: Re: jurnal mheu:P   jurnal mheu:P Icon_minitimeVin Oct 08, 2010 1:32 am

hihi.. jurnal mheu:P 687959
ce dqu aveti voi cu chibritele?
Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro
*Kagami[~.~']
V.I.P
V.I.P
*Kagami[~.~']


Mesaje : 297
Data de inscriere : 10/08/2010
Varsta : 109
Localizare : Hell

jurnal mheu:P Empty
MesajSubiect: Re: jurnal mheu:P   jurnal mheu:P Icon_minitimeVin Oct 08, 2010 2:29 am

e amuzant
Sus In jos
*Kagami[~.~']
V.I.P
V.I.P
*Kagami[~.~']


Mesaje : 297
Data de inscriere : 10/08/2010
Varsta : 109
Localizare : Hell

jurnal mheu:P Empty
MesajSubiect: Re: jurnal mheu:P   jurnal mheu:P Icon_minitimeVin Oct 08, 2010 10:54 pm

8 octombrie jurnal mheu:P 491924

era imposibil sa nu ma trezesk...laura se pregatea p aklo sa plece la cernavoda si m-am trezit si eu ca aveam de scris...imi fac temele...in fine...mama era acasa ca nu se simtea bine de la operatie jurnal mheu:P 382956 mananc si ma pregatesc de scoala...ma duce mama cu masina...in a 3a pauza..{nu a fost nimic interesant de povestit in primele 2 ore}.. ma suna si imi zice"gata,te-am mutat la nr2 jurnal mheu:P 548134 "
eu "yyyeeeeeei jurnal mheu:P 744148 " intru in clasa si urlu...
-adio fratiloooor! de luni ati scapat de mine! jurnal mheu:P 542264
-o sa ne fie dor de tine! jurnal mheu:P 111504
incepe ora de mate...nimic interesant pe parcursora de educatie pt sanatate...ca de obicei alex comenteaza intruna...la franceza ca de obicei foarte amuzant...porfu vorbea degeaba ca nu se auzea de noi....alex se scula si se plimba prin clasa toata ora...profu urla intruna"ma! stati ma cuminti ma!" era imposibil sa nu se intrl si cva d genu...lu spania un 3 in catalogu mare pt ca vbea intruna... jurnal mheu:P 938570 incepem sa cantam njte cantece dalea de rahat dar eu eram gata sa plec de mult ca nici nu imi mai semnasem tema...nu avea rost...iesim urlam...ne destrabalam ca toate animalele pe hol...pe drum din nou nimic interesant...ajung acasa si incep sa scriu in jurnal :



"8 octombrie jurnal mheu:P 491924

era imposibil sa nu ma trezesk...laura se pregatea p aklo sa plece la cernavoda si m-am trezit si eu ca aveam de scris...imi fac temele...in fine...mama era acasa ca nu se simtea bine de la operatie jurnal mheu:P 382956 mananc si ma pregatesc de scoala...ma duce mama cu masina...in a 3a pauza..{nu a fost nimic interesant de povestit in primele 2 ore}.. ma suna si imi zice"gata,te-am mutat la nr2 jurnal mheu:P 548134 "
eu "yyyeeeeeei jurnal mheu:P 744148 " intru in clasa si urlu...
-adio fratiloooor! de luni ati scapat de mine! jurnal mheu:P 542264
-o sa ne fie dor de tine! jurnal mheu:P 111504
incepe ora de mate...nimic interesant pe parcursora de educatie pt sanatate...ca de obicei alex comenteaza intruna...la franceza ca de obicei foarte amuzant...porfu vorbea degeaba ca nu se auzea de noi....alex se scula si se plimba prin clasa toata ora...profu urla intruna"ma! stati ma cuminti ma!" era imposibil sa nu se intrl si cva d genu...lu spania un 3 in catalogu mare pt ca vbea intruna... jurnal mheu:P 938570 incepem sa cantam njte cantece dalea de rahat dar eu eram gata sa plec de mult ca nici nu imi mai semnasem tema...nu avea rost...iesim urlam...ne destrabalam ca toate animalele pe hol...pe drum din nou nimic interesant"



OPA...stai...am ajuns la prezent jurnal mheu:P 110501
Sus In jos
shihaki^^
V.I.P
V.I.P
shihaki^^


Mesaje : 416
Data de inscriere : 09/08/2010
Varsta : 104
Localizare : wonderland

jurnal mheu:P Empty
MesajSubiect: Re: jurnal mheu:P   jurnal mheu:P Icon_minitimeSam Oct 09, 2010 12:37 am

oo daaa..>:D<
in sfarsit colegutsa mea \:D/ ..
hai k ne vedem luni jurnal mheu:P 25969
Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





jurnal mheu:P Empty
MesajSubiect: Re: jurnal mheu:P   jurnal mheu:P Icon_minitime

Sus In jos
 
jurnal mheu:P
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» nu mi-am dat seama ca primu l-am pus la jurnal -.-'' ... XDddd

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Wonderfiction :: Timp liber :: Orice :: Jurnal.-
Mergi direct la: