Wonderfiction
Hey! Te inregistrezi?
Wonderfiction
Hey! Te inregistrezi?
Wonderfiction
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Wonderfiction

Welcome! Gonna be ok.
 
AcasaWelcomeGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Minte criminala (2)

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
shihaki^^
V.I.P
V.I.P
shihaki^^


Mesaje : 416
Data de inscriere : 09/08/2010
Varsta : 104
Localizare : wonderland

Minte criminala (2) Empty
MesajSubiect: Minte criminala (2)   Minte criminala (2) Icon_minitimeSam Oct 02, 2010 6:16 am

Mnah ptk Kitha a abandonat ficu.. a spus ca dak vrea cineva poate sa il reia ^___^ ......deci as vrea sa incerc eu

Cap1:

-"Ele sunt! Ea si cea mai buna prietena a ei."
-Sunteti sigur? Da, cred.

Nimeni nu banuia nimic. Mama Marei si-a vizitat o prietena care a vrut sa ii faca cunostiinta cu un domn ^.^ .. pentru ca stia ca este singura. I s-a parut dragut,au vorbit, si-au lasat numerele de telefon....etc.
Mama mara: -Mara, Roxxu!! Am ajuns acasa.
Roxxu:Cum a fost? seamana cu uruha sau raito?
Mara: -.-' nu prea cred, putin imi pasa.....nu voi fi niciodata de acord..
Roxxu: eh haide ...nu trebuie sa fii asha, defapt dak stau sa ma gandesc eu as face mai rau.. asa ca mai bine tac =.=''
mama mara: trebuie sa accepti pe cineva nou in viata ta....vei vedea, poate o sa-ti placa.
Mara: NU o sa-mi placa!! clar? ;)) dar...pentru tine poate pot face un efort,,

Mara pleaca in camera ei. Roxxu si mama Marei raman in sufragerie...cand deodata se aude un zgomot. Era muzica Marei...
Mama intra in camera si o roaga sa dea muzica mai incet, dar Mara nici nu o aude.
Roxxu: Phai..eu cam plek..crek ii trece ei criza.. =.=' la revedere!
Roxxu pleaca spre casa sa care nu era chiar departe de noua casa a Marei. Trece pe langa un tufis din care se auzeau soapte...

Roxxu: alo?! care eshti bah aklo?
cativa tipi mascati ies din tufis si o iau pe urmele lui Roxxu care incepse sa grabeasca pasul... la un moment dat ea o ia pe o strada si se indeparteaza de casa ei... cheama un taxi si pleaca acasa. Asa a reusit sa scape de indivizii care nu erau cu mashina =.='
Ea o suna pe Mara sa ii povesteasca tot....

mdap, cam atat Minte criminala (2) 661287 sper ca va place
Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro
~~*KiTa*~~
V.I.P
V.I.P
~~*KiTa*~~


Mesaje : 332
Data de inscriere : 11/08/2010
Varsta : 44
Localizare : honoluluuuu yeyyy:))

Minte criminala (2) Empty
MesajSubiect: Re: Minte criminala (2)   Minte criminala (2) Icon_minitimeSam Oct 02, 2010 3:29 pm

e tareeee;x serios :X:X:X:X o adoooooooooor:X
Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro/forum.htm
shihaki^^
V.I.P
V.I.P
shihaki^^


Mesaje : 416
Data de inscriere : 09/08/2010
Varsta : 104
Localizare : wonderland

Minte criminala (2) Empty
MesajSubiect: Re: Minte criminala (2)   Minte criminala (2) Icon_minitimeLun Oct 04, 2010 5:27 pm

Thanksuri Kita Minte criminala (2) 581699 ... dar nu mi se pare ca e atat de tare..
deci necstu :))


"Ea o suna pe mara sa ii povesteasca tot.."
Mara: Mda..or fi fost niste boschetari..
Roxxu: eu vorbesc serios. Aveau telefoane si erau imbracati in costume.... cel pujtin nu au fost destul de inteligenti sa isi ia si o masina..
Mara: lasa-i....poate nu au avut ceva cu tine.. te-or fi confundat, sau poate nu ti-au vazut fata.
Roxxu: poate ai dreptate.. sper asta Minte criminala (2) 600585 noapte bunaa!
Mara: Noapte buna Minte criminala (2) 41558

Roxxu incearca sa doarma, dar se aud zgomote ciudate in casa... ia lanterna din living si incepe sa 'investigheze' .. in dormitorul sau nu era nimic, nici in baie, living ...nicaieri! Ea se uita pe geam unde ii vede pe aceeasi doi tipi care aflasera ca ea sta chiar aici...dar cautau casa. Ea trage perdelele, inchide ushile si o suna pe Mara care dormea.
Mara: Ce mai vrei? Minte criminala (2) 687959 visam si eu frumoos. Minte criminala (2) 851457
roxxu: oamenii aia sunt pe langa casa mea.. mi se pare ca nu shtyu ca eu stau aici..
Mara: s-a auzit ceva! mi-a strigat cineva numele..ma duc sa vad ce este.
Mara inchide...se uita pe geam si vede alti doi tipi imbracati in costume si cu ochelari de soare noaptea Minte criminala (2) 25969 .. unul dintre ei spune ceva, dar mara nu a inteles, doar ca vocea ii parea cunoscuta. Era a prietenului mamei sale...ea iese din casa in halat si papucii cu iepurashi Minte criminala (2) 382956 .. si cu ursuletul ei panda in brate.
Mara: buna.. nici nu stiu cum te cheama:)) . O cauti pe mama?
Tipul: nu,nu Minte criminala (2) 989449 ne rataciseram...
Mara: aha.. puneti ceva la cale.. o sa ii spun mamei .. whatever, plecati mai repede de aici...ca sa ajungeti la spitalul de nebuni trebuie sa o luati la dreapta si apoim ergeti in fata vreo 2 km. bafta!
"tipul" se enerveaza si scoate pistolul, iar celalt incearca sa il opreasca dar deja el o impushcase pe mara


pfuf.. tre sa plek la scoala.. dak vreti nextu spuneti:>
Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro
~~*KiTa*~~
V.I.P
V.I.P
~~*KiTa*~~


Mesaje : 332
Data de inscriere : 11/08/2010
Varsta : 44
Localizare : honoluluuuu yeyyy:))

Minte criminala (2) Empty
MesajSubiect: Re: Minte criminala (2)   Minte criminala (2) Icon_minitimeLun Oct 04, 2010 6:25 pm

wiiii nextu nextu nextuuuuu haiiiiiii :X:X: akuuu
Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro/forum.htm
shihaki^^
V.I.P
V.I.P
shihaki^^


Mesaje : 416
Data de inscriere : 09/08/2010
Varsta : 104
Localizare : wonderland

Minte criminala (2) Empty
MesajSubiect: Re: Minte criminala (2)   Minte criminala (2) Icon_minitimeMar Oct 05, 2010 4:40 am

oki, oki.. uite nextul meu 'nepriceput =)):

Mara tipa, toata lumea se uita pe geam...agresorii dispar.Coboara tot mai multa lume care se uita muta la Mara care impuscata in picior se chinuia sa ajunga in casa unde sa o trezeasca pe mama sa. Sangele care curgea din abundenta ii patase hainele, parul si pielea facand-o sa arate tragic zbatandu-se in balta de sange.Oamenii se uitau in continuare muti, dar Mara s-a intors, iar cand a vazut mai bine sangele a tipat iar apoi a lesinat. Mama ei a auzit-o si a chemat salvarea care intarziase deja prea mult. Victima zacea intinsa pe sosea.Oamenii au reusit sa o traga pe trotuar, dar au lasat-o intinsa. Mama plangea si o striga, o stropea cu apa si ii dadea palme peste fata, dar ea inca nu raspunde.
Intr-un sfarsit salvarea ajunge iar Mara este dusa la spital. Pe drum, o masina apare de nicaieri si vine cu viteza spre ambulanta. Soferul incearca sa evite masina dar nu reuseste,asa ca se ciocnesc lovind si un tir care transporta gaz. Din fericire in ambulanta nimeni nu a patit nimic, iar la impact Mara isi revine si nedumerita nu stie ce s-a intamplat. Masina cu gaz s-a rasturnat,apoi a luat foc. Soferul a reusit sa iasa la timp, iar toata lumea a inceput sa fuga.Dupa scurt timp a urmat o explozie. In sfarsit, Mara ajunge la spital unde este operata de urgenta pentru a scoate glontul din rana. Mama o suna pe Roxxu si ii povesteste ce s-a intamplat. La 3 dimineata Roxxu se imbraca repede, isi ia geanta si fuge spre spital.
Roxxu: Unde e mara?! E bine?
Mama Mara: este in operatie spune ea cu ochii umezi.... sper ca o sa termine in curand.
Mama Marei il suna pe prietenul ei (cel care a impuscat-o pe Mara) sa ii povesteasca tot. In telefon se auzeau sunete ca si cum ar fi fost afara, dar el minte in continuare ca este in casa.

Roxxu: am auzit zgomote ciudate in noaptea asta, am fost sa vad ce este ...erau doi indivizi care pareau sa ma caute....am tras perdeaua si am sunat-o pe Mara, iar ea mi-a spus ca l-a vazut pe prietenul dumneavoastra. Sunt sigura ca el a impuscat-o! si el m-a urmarit din tufish....
Mama Mara: stiu ca Mara nu este de acord cu el, dar se va acomoda.. nu ma voi desparti de el pentru niste povesti inventate de voi... este dragut din partea ta ca vrei sa o ajuti.
Roxxu: Nu este nimic inventat!
Mama Marei si Roxxu se aseaza pe o banca pe hol.. stau tacute si asteapta ca operatia sa se termine.Timpul parca se scurgea prea greu, limbile ceasului nu se miscau...Dar in sala de operatie, cineva cu cagula intra pe geam cu un pistol in mana si incearca sa ii opreasca pe doctori. Asistentele iau sprayul paralizant si il imobilizeaza, apoi cheama politia.
Mama Mara: De ce am impresia ca aud vocea lui Josh venind din sala de operatie?
Roxxu: nu stiu....poate ca este inauntru
mama mara: cred ca visam..
Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro
*Kagami[~.~']
V.I.P
V.I.P
*Kagami[~.~']


Mesaje : 297
Data de inscriere : 10/08/2010
Varsta : 109
Localizare : Hell

Minte criminala (2) Empty
MesajSubiect: Re: Minte criminala (2)   Minte criminala (2) Icon_minitimeMar Oct 05, 2010 3:20 pm

xD'... e chiar interesant ...un lucru care chiar mi-a captivat atentica si ma face intr-adevar sa zic ca vreau nextu! acum! chiulesti de la scoala ca sa ne faci nextu,ai inteles? Minte criminala (2) 25969
Sus In jos
shihaki^^
V.I.P
V.I.P
shihaki^^


Mesaje : 416
Data de inscriere : 09/08/2010
Varsta : 104
Localizare : wonderland

Minte criminala (2) Empty
MesajSubiect: Re: Minte criminala (2)   Minte criminala (2) Icon_minitimeMier Oct 06, 2010 4:49 pm

Minte criminala (2) 581699 ma bucur ca va place.. .
deci necstu
avem personaj nou... Kagami

Roxxu:Nu ati visat...chiar este un criminal!! ..
Mama Marei pleaca suparata afara.
Roxxu ia telefonul si o suna pe Kagami.

Kagami: Ce pana mea vrei? Visam un japonez Minte criminala (2) 25969 ... este.. 3 dimineata!! :o
Roxxu: Kagami, nu imi arde de glume.
Kagami: Dak nu iti arde de glume ca ce pnm ai sunat la 3 noaptea..
Roxxu:pentru ca sunt la spital..cu..
Kagami: wtf? esti la spital? ce ai patsit nebunoo . nu muurii TT_TT
Roxxu: Kagami!! dak vrei sa afli lasa-ma sa vorbesc...iar ai mancat prea mult zahar?
Kagami: aha...xD
Roxxu: pfuf.. deci....pe mine si Mara ne urmareste cineva, defapt mai multi.Unul din agresori se intampla sa fie prietenul mamei lui Mara.... ea a ieshit afara si a impuscat-o in picior
Kagami: ce?! ..
Roxxu: mda... aku este in sala de operatie...dar se pare ca ataca din nou.. s-a auzit vocea lui d aklo.. asistentele au chemat politia, dar sigur ne va urmari mafia lui in continuare.
Kagami: vin la spital akum!
Kagami se imbraca si vine spre spital, ce-i drept nu era prea departe. Dar unul din tipii lui Josh vine si ii pune mana la gura apoi incearca sa o rapeasca luand-o pe sus.
Kagami: (etoo.. tre sa ajute si zaharul la ceva.. folosesc energia de la el :)))
Kagami da din picioare,maini..ii trage pumni si palme pe spate, apoi il musca. Nu are de ales si o lasa jos. Ea fuge si tipa, apoi intra in spital. Tipul dispare. AJunge repede la Roxxu
Roxxu: off...si pe tine? trebuie sa ai grija...pentru ca stai cu noi s-ar putea sa te urmareasca si pe tine.
In sfarsit operatia ia sfarsit iar Mara este dusa in salon.
Roxxu: e bine?! de ce nu vorbeste? Mara.. aloo!
mama mara: Minte criminala (2) 615109 nu vorbeste ptk nu i-a trecut anestezia.
Roxxu: ahhxD
Mama Mara: eu raman cu ea..puteti sa mai asteptati, poate isi revine
fetele raman, iar mara isi revine.
Roxxu,Kagami: wii! mara:X:X esti bine vaco?
Mara: mda.... dar ce am patit.
Roxxu: impushcata, etc..
Mara: ah, da imi amintesc.

cam atat... continuarea in next dak vreti
Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro
*Kagami[~.~']
V.I.P
V.I.P
*Kagami[~.~']


Mesaje : 297
Data de inscriere : 10/08/2010
Varsta : 109
Localizare : Hell

Minte criminala (2) Empty
MesajSubiect: Re: Minte criminala (2)   Minte criminala (2) Icon_minitimeMier Oct 06, 2010 4:52 pm

prea putin!prea putin! vrem mai mult! mai muuuult! Minte criminala (2) 713859
Sus In jos
~~*KiTa*~~
V.I.P
V.I.P
~~*KiTa*~~


Mesaje : 332
Data de inscriere : 11/08/2010
Varsta : 44
Localizare : honoluluuuu yeyyy:))

Minte criminala (2) Empty
MesajSubiect: Re: Minte criminala (2)   Minte criminala (2) Icon_minitimeMier Oct 06, 2010 7:07 pm

mie'mi place dar poti sa scotsi personajul meu daca tot sta de decor;)
Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro/forum.htm
shihaki^^
V.I.P
V.I.P
shihaki^^


Mesaje : 416
Data de inscriere : 09/08/2010
Varsta : 104
Localizare : wonderland

Minte criminala (2) Empty
MesajSubiect: Re: Minte criminala (2)   Minte criminala (2) Icon_minitimeSam Oct 09, 2010 1:53 am

mdapp..nextu:

in ultimul capitol am spus ca josh intrase in sala de operatie.

Politia intarziase in jur de 30 de minute. Efectul sprayului trecuse iar Josh a inceput sa o caute pe mara, roxxu si kagami in toate saloanele. Nu a ajuns la ele, pentru ca un brancardier l-a inchis intr.un salon gol, asteptand politia.Tipa si darama tot ce ii intra in mana....dar in sfarsit politia s-a obosit sa vina. Deschid usa salonului, totul era distrus iar josh era cu pistolul in mana aratand ca ultimul om dp planeta=)). Politia se sperie si face cativa pasi inapoi dar roxxu vine si incearca sa ii ia pistolul din mana.
-Doamna A!! (mama mara) striga ea, dar nu apuca sa strige pentru ca deja Josh apasase pe tragaci.

Toata lumea ramane incremenita asteptand sa vada sange peste tot, tipete si multe altele.
Roxxu: un glont orb...
reuseste sa ii ia pistolul din mana. Politia incearca sa ii puna catusele dar el sare pe geam de la etajul doi si aterizeaza in tomberoane Minte criminala (2) 25969 ..
Inca nu este prins, pentru ca again politia a reusit sa ii piarda urma.
Dupa aproximativ 2 zile toata lumea se comporta de parca nu s-ar fi intamplat nimic, mai ales mara si mama sa.
Roxxu stia exact ce a vazut si ce s-a intamplat si incerca sa ii explice lui Mara care tot ocolea subiectul
Roxxu: mara!! de ce nu ma asculti..?! sti foarte bine ce ai vazut si ce s-a intamplat
Mara: poate ca trebuie sa ii dam criminalului o sansa...asta a zis si mama, sa nu ma mai iau dupa tine.
Roxxu: wtf?! nu ma crezi? si de ce sa nu te iei dupa mine? ea nu vrea sa recunoasca, poate ca este implicata in asta.
mara: mama implicata? :)) e ca si cum ai spune baba si mitraliera, si asta ma bucura.
Roxxu: bine! daca nu ma crezi, eu am plecat! voi rezolva asta singura, sau poate ma va ajuta si Kagami.
A doua zi, Mara si Roxxu o suna pe Kagami sa se intalneasca la cofetarie si sa mearga prin oras.
Kagami accepta si le cheama pe aman2 la cofetaria din centrul orasului.
Roxxu: tu?!
Mara: tu?! Ce cauti aici?
Roxxu: mi.am invitat prietena care ma crede afara...intrebarea este ce cauti tu aici?
Mara: este prietena mea, si eu vreau sa ies cu ea.
ROxxu: stie foarte bine ce a patit..
Kagami: stop! voi sunteti certate si eu nu stiu>?
Mara, Roxxu: daa!
Roxxu: mara se comporta ca si cum nu s-ar fi intamplat nimic. As fi putut sa mor pentru ca am incercat sa o salvez dar ea spune ca aberez si incearca sa nu mai aduca subiectul in discutie. E hibnotizata de maicasa.
Kagami: are dreptate....
Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro
*Kagami[~.~']
V.I.P
V.I.P
*Kagami[~.~']


Mesaje : 297
Data de inscriere : 10/08/2010
Varsta : 109
Localizare : Hell

Minte criminala (2) Empty
MesajSubiect: Re: Minte criminala (2)   Minte criminala (2) Icon_minitimeSam Oct 09, 2010 1:58 am

waidiii:X ce tare e:X sa nu va impuscati si voi,da?
Sus In jos
~~*KiTa*~~
V.I.P
V.I.P
~~*KiTa*~~


Mesaje : 332
Data de inscriere : 11/08/2010
Varsta : 44
Localizare : honoluluuuu yeyyy:))

Minte criminala (2) Empty
MesajSubiect: Re: Minte criminala (2)   Minte criminala (2) Icon_minitimeLun Oct 11, 2010 6:25 pm

ca deobicei jenyx tsine cu rox:))) eh shi ca deobicei eu aberez:)) sooo fff tare hai nexttt:X:X:x
Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro/forum.htm
shihaki^^
V.I.P
V.I.P
shihaki^^


Mesaje : 416
Data de inscriere : 09/08/2010
Varsta : 104
Localizare : wonderland

Minte criminala (2) Empty
MesajSubiect: Re: Minte criminala (2)   Minte criminala (2) Icon_minitimeMar Oct 12, 2010 2:26 pm

mda mara, nu fk intentionat dar aici eu am dreptate Minte criminala (2) 982158

Mara se mutase cu mama sa in casa bunicilor pana vor afla cine sunt criminalii. Roxxu pleaca suparata acasa, dar pe drum cineva cu cagula o rapeste ca pe Kagami.In timp ce se zbatea, telefonul era deblocat si a apelat la Mara care a raspuns dar a auzit tipetele lui Roxxu.O suna pe Kagami.
-Kagami!! roxxu m-a sunat si am auzit-o tipand.. apoi cred ca telefonul a cazut jos.
Kagami: wtf? Faci glume proaste? dar sa sti ca roxxu avea dreptate, nu trebuia sa te superi.
Mara: nu avem timp!! Ce i s'o fi intamplaT? :((
Kagami: nu stiu! sa mergem spre cofetarie, pentru ca nu ajunsese departe cu siguranta... eu abia am ajuns in casa -.-"
Mama Kagami: ce faci? in sfarsit acasa.. .:)
Kagami: again afara.
Mama Kagami: nu. ai fost destul afara! Tre sa mananci.
Kagami: mama, roxxu a fst rapita..
mama kagami: o sa fi pedepsita daca nu termini.
Dar intre timp Kagami plecase.
S-a intalnit cu Mara la cofetarie si au vazut telefonul lui Roxxu care cazuse...si mai departe o vede pe Roxxu cu tipul care a bagat-o in masina.Kagami si Mara urmaresc masina.Ajung intr-o cladire mare, unde reusesc sa se strecoare.
MarA: dati'ne'o pe Roxxu boiloR!
Kagami: -.-" nu ti-ai gasit un moment mai calumea sa faci pe eroina.
Josh (rapitorul, dar avea cagula asa ca nimeni nu stia cine e) : mdaa... deci Roxxu o cheama, probabil ca Roxana...si mai cum? ;;) hai mai scapa cateva vorbe..
Roxxu: mara! kagami! ati venit dupa mine?
Josh: mara si kagami zici? uhh.... incepem sa ne cunoastem.
Mara: -.-'' incepi tu sa ne cunoti, dar cine esti si ce vrei d la noi.
Josh: nu ti se pare cunoscuta vocea? .........
Roxxu: .... am zis eu, am zis!!
Mara: wtf? ce ai zis :))?
Roxxu: nik,nik...
Mara: tu esti josh, prietenul mamei! stiam ca vrei sa ne distrugi, dar revin la intrebare.DE CE?
Josh: vad ca va pricepeti sa intuiti. o sa plec putin din camera.
Mara scoate telefonul si isi suna mama dar aceasta nu raspundea, inimile lor bateau cu putere. Oare va raspunde?

In sfarsit a raspuns.
mara: mama!! suntem inchise intr-o cladire de josh! trebuie sa ne crezi. Ajuta-ne
Mama mara: cum sunteti inchise dasca vorbiti la telefon? Dami-l pe josh la telefon .
Mara: a plecat pana afara. In fine ,nu asta e important! trbuie sa vi dupa noi.
Dar intre timp josh s-a intors si a gasit-o pe mara vorbind la telefon.
josh: da-mi telefonu!
Mara: nu!!
Dar el i-l ia si il pune in buzunar, apoi le leaga.Cand a ajuns la Kagami ea a inceput sa scape,dar nu a reusit.Dar din fericire a reusit sa scoata telfonul din buzunar. Acum poate suna
Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro
*Kagami[~.~']
V.I.P
V.I.P
*Kagami[~.~']


Mesaje : 297
Data de inscriere : 10/08/2010
Varsta : 109
Localizare : Hell

Minte criminala (2) Empty
MesajSubiect: Re: Minte criminala (2)   Minte criminala (2) Icon_minitimeMar Oct 12, 2010 2:35 pm

wiiiii...tare si neasteptat :)) ca de obicei ne surprinzi:P gl la scris >:D<
Sus In jos
~~*KiTa*~~
V.I.P
V.I.P
~~*KiTa*~~


Mesaje : 332
Data de inscriere : 11/08/2010
Varsta : 44
Localizare : honoluluuuu yeyyy:))

Minte criminala (2) Empty
MesajSubiect: Re: Minte criminala (2)   Minte criminala (2) Icon_minitimeMar Oct 12, 2010 6:57 pm

deci din nou: popti sa faci ca dispar misterios...serios... daca eu am inceput ficul cu mine personaj principal dca te deranjeaza scoate'ma de tot =.='....ma rog mie'mi place.succes
Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro/forum.htm
shihaki^^
V.I.P
V.I.P
shihaki^^


Mesaje : 416
Data de inscriere : 09/08/2010
Varsta : 104
Localizare : wonderland

Minte criminala (2) Empty
MesajSubiect: Re: Minte criminala (2)   Minte criminala (2) Icon_minitimeMar Oct 12, 2010 11:23 pm

deci tu vrei sa fi mereu personaj principal? Minte criminala (2) 25969 eu nu am unu.. ma rog, nu este o regula sa fac ficu cum vrei tu doar cu ideile mele, chiar daca ti-am luat ideea pentru ca ai parasit ficu` ...pentru ca tu ai zis ca cine vrea poate sa il reia
Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro
~~*KiTa*~~
V.I.P
V.I.P
~~*KiTa*~~


Mesaje : 332
Data de inscriere : 11/08/2010
Varsta : 44
Localizare : honoluluuuu yeyyy:))

Minte criminala (2) Empty
MesajSubiect: Re: Minte criminala (2)   Minte criminala (2) Icon_minitimeMier Oct 13, 2010 12:21 am

nici nu vreau sa fiu peersonbaj principal si nici nu ma supar:)) am zis doar k potsi sa ma scotsi;))
Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro/forum.htm
shihaki^^
V.I.P
V.I.P
shihaki^^


Mesaje : 416
Data de inscriere : 09/08/2010
Varsta : 104
Localizare : wonderland

Minte criminala (2) Empty
MesajSubiect: Re: Minte criminala (2)   Minte criminala (2) Icon_minitimeVin Oct 15, 2010 3:37 am

oki pai nextu::


Josh pleaca din nou. Kagami reuseste sa scoata telefonul si isi suna parintii.Le spune ce s-a intamplat iar ei vin sa o ia. Intre timp ajunge si mama lui Mara.Ei le iau pe Kagami si Mara dar cand au vrut sa o dezlege pe Roxxu a venit Josh iar ei s-au ascuns.
Josh: unde sunt celelalte!?
Roxxu:n-nustiu
Josh: bine! zi`mi noua adresa a Marei
Roxxu:nu!
Josh zi-mi sau te omor!
Roxxu:cum?!
Josh scoate un cutit. Roxxu se uita ciudat la el cu inima in gat =))....

Vine spre ea, cu cutitul luandu-si avant,dar Roxxu se smuceste si nu o nimereste,dar acesta taie din greseala cutitul cu sfoara.Ea reuseste sa scape, iar parintii lui Mara si Kagami o iau in masina si pleaca fara ca Josh sa stie ca cele 3 fete sunt in acea masina.
Ajung la Mara acasa unde le povestesc parintilor totul, dar mama lui Mara inca nu crede ca josh este vinovat.

Mara: mama! crede-ma! ... de ce nu ne crezi?! nu sunt doar eu cea nebuna care "inventeaza".... si kagami si ROxxu spun acelasi lucru.
Mama mara:nici nu vreau sa aud!

parintii lui kagami o duc pe roxxu acasa, dar in scara o astepta chair josh care ii pune again cutitul la gat.

Josh: spune-mi unde sta mara sau o patesti..nu o patesti...va fi ceva fatal >:)
Roxxu ii spune adresa iar josh pleaca,
ce se va intampla?
Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro
*Kagami[~.~']
V.I.P
V.I.P
*Kagami[~.~']


Mesaje : 297
Data de inscriere : 10/08/2010
Varsta : 109
Localizare : Hell

Minte criminala (2) Empty
MesajSubiect: Re: Minte criminala (2)   Minte criminala (2) Icon_minitimeVin Oct 15, 2010 3:43 am

dar nu stia deja adresa din moment ce mai venise la ea cand o impuscase?fara partea asta care e un pic km scapata...e tare si trebuia mai luuuuung!gl la scris si vrem next mai repde! :*
Sus In jos
~~*KiTa*~~
V.I.P
V.I.P
~~*KiTa*~~


Mesaje : 332
Data de inscriere : 11/08/2010
Varsta : 44
Localizare : honoluluuuu yeyyy:))

Minte criminala (2) Empty
MesajSubiect: Re: Minte criminala (2)   Minte criminala (2) Icon_minitimeVin Oct 15, 2010 6:07 pm

nuuu:(( akm ma ia p mnee:-? :-sss
Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro/forum.htm
Continut sponsorizat





Minte criminala (2) Empty
MesajSubiect: Re: Minte criminala (2)   Minte criminala (2) Icon_minitime

Sus In jos
 
Minte criminala (2)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Wonderfiction :: Fan zone :: Fan fiction-
Mergi direct la: