Wonderfiction
Hey! Te inregistrezi?
Wonderfiction
Hey! Te inregistrezi?
Wonderfiction
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Wonderfiction

Welcome! Gonna be ok.
 
AcasaWelcomeGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 i'm in your mind...

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
*Kagami[~.~']
V.I.P
V.I.P
*Kagami[~.~']


Mesaje : 297
Data de inscriere : 10/08/2010
Varsta : 109
Localizare : Hell

i'm in your mind... Empty
MesajSubiect: i'm in your mind...   i'm in your mind... Icon_minitimeSam Oct 09, 2010 1:18 am

m-am gandit si eu intre timp sa scriu un fic nou pt ca nu aveam ce face....va fi plictisitor deci nu prea o sa aveti dc sa cititi..personajul meu se numeste Mizuko...16 ani...dimineata...ora 9...soarele patrunde puternic pe fereastra camerei lui mizuko...se ridica din pat si iese pe balcon...totul era de vis...bruma a cazut pe cupele delicate ale florilor....soarele se rasfata pe cer in tronul sau de aur...o dara sangerie se mai observa...lasata de sora sa luna...parca o atrage ceva acolo...incepe sa observe mult mai detaliat...se vede singura in tot universul...toate lucrurile erau uriase si incepea sa se simta ciudat....ca si cum ar fi fost singura in mijlocul oceanului...se simtea inghitita de enormitatea stelelor,ale asteroizilor,planetelor...meteorilor...cometelor...dar cand se apropia nu le putea atinge ca si cum un camp de forta i-ar fi stat in cale.... acum totul era asa de clar si totusi infiorator...se trezeste..."aw...visam?dar parea atat de real...ce se intampla cu mine?visez asta de 4 zile..."
stiu ca e o porcarie...nu aveam ce face...titlul o sa il intelegeti mai tarziu
Sus In jos
shihaki^^
V.I.P
V.I.P
shihaki^^


Mesaje : 416
Data de inscriere : 09/08/2010
Varsta : 104
Localizare : wonderland

i'm in your mind... Empty
MesajSubiect: Re: i'm in your mind...   i'm in your mind... Icon_minitimeSam Oct 09, 2010 1:56 am

foarte tare.. acum incep sa critic...
ar trebui sa fie mai lung..sa explici mai multe, este chiar dragut dar ar fi ok sa intelegem si tot..^^
bafta la next si asteptam
Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro
*Kagami[~.~']
V.I.P
V.I.P
*Kagami[~.~']


Mesaje : 297
Data de inscriere : 10/08/2010
Varsta : 109
Localizare : Hell

i'm in your mind... Empty
MesajSubiect: Re: i'm in your mind...   i'm in your mind... Icon_minitimeSam Oct 09, 2010 7:06 pm

...
se duce total dezorientata la scoala...
intra la ore...toti profesorii ii fac observatie ca nu e atenta la care ea gandeste"hai mai taci idiotule...."
-ce ai spus domnisoara?
-a?ce?nimic....
toti colegii in pauza o intreaba
-ce te-a apucat?l-ai facut idiot p prof...
-a?ce?am crezut ca doar am gandit asta...
incepe sa se simta din ce in ce mai ciudat....seara urmatoare are din nou acel vis...se trezeste din vis la ora 5...incepe sa se simta bizar...cum nu s-a mai simtit...
gandurile i se amesteca si nu mai stie ce e in propria ei minte...se vede intr-o camera inchisa cu tot felul de lucruri...poze...scrieri....din amintirile ei...
incearca sa le atinga...nu isi da seama ce e cu ele...din nou e acel camp de forta care o impiedica si brusc se trezeste pe canapeaua sufrageriei sale unde ramasese
-mizuko?ce e cu tine la ora asta...
se trezi si mama ei...
-a...nu stiu mama...o sa ma duc sa ma culc din nou...
din nou visul...dar acum...cand incerca sa atinga planetele...campul era mai redus...simtea ca intelege tot ce se intampla si ca stie totul desi nu intelegea nimic si avea o stare ciudata de confuzie....
parca voia ca totul sa se termine si sa doarma linistita fara sa se mai gandeasca la asta dar gandul asta o macina si o facea tot mai curioasa...nu mai intelegea ce se intampla in mintea ei si amesteca lucrurile mereu...incepea sa se comporte tot mai ciudat si nici macar ea nu mai intelegea de ce....dadae vina pe faptul ca doarme prea putin...ca e stresata de scoala...
Sus In jos
shihaki^^
V.I.P
V.I.P
shihaki^^


Mesaje : 416
Data de inscriere : 09/08/2010
Varsta : 104
Localizare : wonderland

i'm in your mind... Empty
MesajSubiect: Re: i'm in your mind...   i'm in your mind... Icon_minitimeLun Oct 11, 2010 4:13 am

ff tare....
mai stiu eu pe cineva care injura profii in gand i'm in your mind... 25969
mda..ideea este ca era cineva in mintea ei? ^^
xD ..
oricum foarte tare mai ales dak ai mai dezvolta
Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro
*Kagami[~.~']
V.I.P
V.I.P
*Kagami[~.~']


Mesaje : 297
Data de inscriere : 10/08/2010
Varsta : 109
Localizare : Hell

i'm in your mind... Empty
MesajSubiect: Re: i'm in your mind...   i'm in your mind... Icon_minitimeLun Oct 11, 2010 4:14 am

nu era nimeini in mintea ei:)) si nu e singura care injura profii in gand  binee...recunosc...si eu injur de multe ori profii in gand..
Sus In jos
shihaki^^
V.I.P
V.I.P
shihaki^^


Mesaje : 416
Data de inscriere : 09/08/2010
Varsta : 104
Localizare : wonderland

i'm in your mind... Empty
MesajSubiect: Re: i'm in your mind...   i'm in your mind... Icon_minitimeLun Oct 11, 2010 4:20 am

cand am zis aia ma refeream si la mine:3...
mda, pai dak nu am ghicit astept ''necsturile'' .. uimeste-ne

go KAGAMI!!
we luv u i'm in your mind... 83314
i'm in your mind... 744148 cya =))
Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro
~~*KiTa*~~
V.I.P
V.I.P
~~*KiTa*~~


Mesaje : 332
Data de inscriere : 11/08/2010
Varsta : 44
Localizare : honoluluuuu yeyyy:))

i'm in your mind... Empty
MesajSubiect: Re: i'm in your mind...   i'm in your mind... Icon_minitimeLun Oct 11, 2010 6:21 pm

imi place.. ar trebi sa te orientezi m mult in pag dar in rest e ok ... imi place mult ideea :) :X


Go my sissss:X:X:X:X
Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro/forum.htm
*Kagami[~.~']
V.I.P
V.I.P
*Kagami[~.~']


Mesaje : 297
Data de inscriere : 10/08/2010
Varsta : 109
Localizare : Hell

i'm in your mind... Empty
MesajSubiect: Re: i'm in your mind...   i'm in your mind... Icon_minitimeMier Oct 13, 2010 12:14 am

so..so so ..so...tring tring tring tring...

Cap3

urmatoarea zi la scoala...la fel de dezorientata si cu totul rupta de lume...intra in clasa...nici macar nu mai stia unde ii era banca...nu era amnezie...era agitatie si confuzie...incerca sa iteleaga cele doua "viziuni" pe care le-a avut in loc sa fie atneta la ore...
in ora de istorie se uita la colegul ei...parca vedea mai mult...parca vedea in mintea lui...dar era prea obosita ca sa poata descifra sau distige ceva din tot ce vedea...credea ca din nou viseaza...strigatul profei parca o scoate din aceasta "transa" care defapt era un fel de somn...
-domnisoara tu dormi la ora mea?
-ah...nu,doamna
-atunci spune-mi ce am zis eu mai devreme...
surprinzator...ea spune exact ce a zis profesoara...si mai mult...detalieaza si explica....ca si cand gura ar fi vorbit fara ea pentru ca nici ea nu intelesese tot ce a zis...
pleaca acasa...se simtea mergand pe sapte carari,beata....desi nu arata deloc asa...ajunge tranteste geanta pe pat...prea dezorientata insa ca sa ajunga si acolo...a cazut defapt jos...se intinde in pat....se gandeste...nu stie la ce...priveste in gol....soneria usii o trezeste...era prietena ei Ozamy...
-hey oza`....
-hello nebuno,ce facusi azi la istorie?...da lasa nu conteste asta...
-mda...dc ai vnit?
-pai nu tu mai chemat vaco ca sa facem referatu la romana?
-a...da..
Mizuko parca e mai treaza acum...dar nu stie sigur...tot dezorientata si habar nu avea despre ce tema vorbeau..
se uita mai atenta la Ozamy parca printr-un fel de impact vede in mintea ei....e intr-o camera mare care se invarte...o dezorienteaza si mai tare faptul ca se invarte...camera era violet[culoare preferata a lui ozamY]cu linii si pete de galben.....tablouri,scrieri,imagini,obicete...ficare avand o insemntatate diferita a unor aspecte de asemenea diferite din copilaria fetei...din trecutul ei...tot ce a simtit,a vazut a gandit a stiut...sentimente,emotii....
un singur tablou a atras-o...se regasea in acel trandafir salbatic de langa ghiocelul firav....trandafirul incerca sa adaposteasca ghiocelul cu una din petalele sale...iar roua curgea pe micutul ghiocel...ceea ce il ingreuna...
sa va explic?...
vedem noi in next...
Sus In jos
~~*KiTa*~~
V.I.P
V.I.P
~~*KiTa*~~


Mesaje : 332
Data de inscriere : 11/08/2010
Varsta : 44
Localizare : honoluluuuu yeyyy:))

i'm in your mind... Empty
MesajSubiect: Re: i'm in your mind...   i'm in your mind... Icon_minitimeMier Oct 13, 2010 12:19 am

imi place dar trebuia sa nu dai atatea detalii... e taree ;x gl la scris
Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro/forum.htm
shihaki^^
V.I.P
V.I.P
shihaki^^


Mesaje : 416
Data de inscriere : 09/08/2010
Varsta : 104
Localizare : wonderland

i'm in your mind... Empty
MesajSubiect: Re: i'm in your mind...   i'm in your mind... Icon_minitimeMier Oct 13, 2010 12:55 am

e tare dar pot spune ca cele 3 cap ar putea fi unu adik cu descrierea ei de beata.. sau puteai sa intri in actiune si sa mai strecori cate ceva de pe aici, oricum nu pot sa zic ca e rau, e chiar bun +ca are si ceva mai amuzant prin el.. si imi place si numele de Ozamy ..
oricum pentru ca nu ai atata experienta la ficuri..este foarte bine, sper sa nu te superi ca am comentat asa, chiar ar trebui sa perseverezi. gl la next.
BYE :*
Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro
*Kagami[~.~']
V.I.P
V.I.P
*Kagami[~.~']


Mesaje : 297
Data de inscriere : 10/08/2010
Varsta : 109
Localizare : Hell

i'm in your mind... Empty
MesajSubiect: Re: i'm in your mind...   i'm in your mind... Icon_minitimeMier Oct 13, 2010 1:03 am

msi ca ma ajutati sa fac acest fic...un fic mai reusit si mai frumos cu parerile voastre si sper ca sunt sincere!
Sus In jos
*Kagami[~.~']
V.I.P
V.I.P
*Kagami[~.~']


Mesaje : 297
Data de inscriere : 10/08/2010
Varsta : 109
Localizare : Hell

i'm in your mind... Empty
MesajSubiect: Re: i'm in your mind...   i'm in your mind... Icon_minitimeMar Oct 19, 2010 12:25 am

ramasese sa va explic yo, nu? i'm in your mind... 628900

deci deci deci... i'm in your mind... 805958

un singur tablou a atras-o...se regasea in acel trandafir salbatic de langa ghiocelul firav....trandafirul incerca sa adaposteasca ghiocelul cu una din petalele sale...iar roua curgea pe micutul ghiocel...
ce il ingreuna
aici ramaseeem i'm in your mind... 110501
ii amintea de o zi de scoala...trandafirul-mizuko,ghiocelul-ozamy...
i'm in your mind... 382956
cand au fost date afara de la ora de mateee...
ozamy,o eleva constiincioasa,[pe atunci...a inceput sa planga...pe cand mizuko o consola...din totdeauna o eleva indiferenta... i'm in your mind... 542264
se opreste langa acea ilustrata un minut...continua sa se plmbe prin acea "camera" la fel de derutata i'm in your mind... 739542
simtea ca va intelege cu timpul....nu stia ce sa creada sau ce sa zica...camera se invartea cu ea cand ozamy o "trezeste"
-aloooo?beato ce pnm faaaci?
-nyaa....adormisi
-k..k...dormi si tu la scoala nu akuma:))
continua cu tema...etc...

urmatoarea zi la scolaa...
i'm in your mind... 62495
ozamy nu ajunge...si mizuko isi facea griji...
orele au fost plictisitoare si mizuko la fel de ne atentaa...
dar se gandeste la ceva...daca mai putea gandi dar asta e partea a doua...
sa vada ce e in mintea profesoriloooor i'm in your mind... 492310
ca sa poata da raspunsurile la care se gandeau ei...
dar nu e acelasi lucru cu cititul ganduriloor... i'm in your mind... 293999
ea vedea ce e in mintea lor si ce a fost...
nu toate lucrurile sunt de mentionat aici dar putea invata de acolo toata materia o singura data:))...
pe langa amintirile lor si restul......cele mai multe erau despre scoala...km era de asteptat...
"thoamneee...astia s-au nascut tocilaari! so le fi spalat ceneva creieru cand erau miiiici...saracutzii..."
gandea ea despre profesori vazand toate chestiile legate de materia lor pe care nu le pricepea....
mentinoez si ca era foarte obosita si nu invatase sa "citeasca" aceste memorii....
orele se termina si cum ajunge acasa o suna pe ozamy...
-yup yup...dubiyup...ati sunat la nebuna nebunaa...lasatzi un mesaj dupa semnalul sonoooor..paceee...
*BIIP*
-nebonoo...p unde umbli si dc nu vnisi la scolaa?suna kt mai lepde i'm in your mind... 436866
mizuko isi facea in continuare griji asa ca pleaca spre casa lui oza`
-bona ziuaa...oza` este? spune catre mama acesteia care a poftit-o in casaa....
-nu..nu a venit de la scoala...
-ah?sa vina de la scoala? dar nu a fost azi...
-eram acasa cand a plecat pe jos spre scoala.... i'm in your mind... 622440
-poi s pre ca nu a ajons...a plecat singuraa?
-da... i'm in your mind... 330815
-pai daca dumneavostra avetzi de gand sa stati aici si sa va uitati la mine eu plec sa o caut... i'm in your mind... 554606
si iese din casa ingrijorata...mama acesteia nu mai apuca sa zica nimc
Sus In jos
~~*KiTa*~~
V.I.P
V.I.P
~~*KiTa*~~


Mesaje : 332
Data de inscriere : 11/08/2010
Varsta : 44
Localizare : honoluluuuu yeyyy:))

i'm in your mind... Empty
MesajSubiect: Re: i'm in your mind...   i'm in your mind... Icon_minitimeMar Oct 19, 2010 12:28 am

wuii fff tare ;x;x;x;x imi place mult.. ar trebi sa faci mai lung si sa nu mai pui atatea emoturi adik sa puui emoturi da daca pui pare mai lung:))
Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro/forum.htm
*Kagami[~.~']
V.I.P
V.I.P
*Kagami[~.~']


Mesaje : 297
Data de inscriere : 10/08/2010
Varsta : 109
Localizare : Hell

i'm in your mind... Empty
MesajSubiect: Re: i'm in your mind...   i'm in your mind... Icon_minitimeMar Oct 19, 2010 12:30 am

py cu emoturi i mai dlaguuuutz i'm in your mind... 25969
Sus In jos
shihaki^^
V.I.P
V.I.P
shihaki^^


Mesaje : 416
Data de inscriere : 09/08/2010
Varsta : 104
Localizare : wonderland

i'm in your mind... Empty
MesajSubiect: Re: i'm in your mind...   i'm in your mind... Icon_minitimeMar Oct 19, 2010 12:32 am

1. e dlaguts cu emoturi..
2. ai grija de oza`!!!!
3. e dlaguts capu..+ca pare mai lung..
Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro
*Kagami[~.~']
V.I.P
V.I.P
*Kagami[~.~']


Mesaje : 297
Data de inscriere : 10/08/2010
Varsta : 109
Localizare : Hell

i'm in your mind... Empty
MesajSubiect: Re: i'm in your mind...   i'm in your mind... Icon_minitimeMar Noi 02, 2010 4:40 am

soo...mizuko pleakaa...
"ba si acuma yo ce fac? fac infarct in mijlocu strazii daca nu o gasesk p nebuna asta!unde ptsa mea ma duc?!...a...jtiu!nu...defapt nu stiu....sa incerc in locurile ei preferateee...incepem cu cofetariaa..."
ajunge acolo...un moment mai nepotrivit nici ca era sa il vada acolo pe baiatul de care ei ii placea mult
i'm in your mind... 516153 nu avea km sa nu il bage in seama...nu?
so...a incercat sa se uite repede pe acolo, prea tarziu...o observa si vine spre ea...
"omg...o sa lesin...cel putin creieru deja mi-a lesinat....dar daca corpu ii lesina in brate nu ma deranjeaza! i'm in your mind... 252624 "pnm...arat de parca am iesit de la azilu de nebuni...deh...am o scuza! ca o fo bataie mare p locurile alea la gunoieri muikaa! i'm in your mind... 533594 "
-hey mizuko...ce faci? i'm in your mind... 543520
"ce fac!? creka sunt rosie ca un rac... i'm in your mind... 902640 "
-a...a...da...bunaa....
-cei cu tine?pari stresata i'm in your mind... 792367
-mdaah...nu o gasesk pe ozamy nicaieri i'm in your mind... 813500 si am inceput sa imi fac griji pt ea...ai vazut-o p undeva?
-se poate zice si asa... i'm in your mind... 615109
-ce?! unde?
-parea ca merge cu un tip pe strada i'm in your mind... 863804
-soo...il cunosti pe tip?
-din pacate nu preaa...
-ok...eu plek sa o caut in continuare.. i'm in your mind... 794963
"da...din nou am aratat ca o proasta in fata lui...parul acela blond...ochii albastrii i'm in your mind... 418167 .....data viitoare cand vorbesk cu el craka fac p mn i'm in your mind... 111941 "
so in continuare...in parc, pe aleea din zare se schita umbra unei fete langa un baiat....nu era sigura de ce vede[se inserase deja] asa ca incearca sa se apropie...fara folos, se pare ca cei doi au plecat, din cauza intunericului care se lasa incet nu a vazut pe unde... i'm in your mind... 865643
"huh...nu sunt sigura ca era oza` si nici de cat de lunga va fi pedeapsa mea ca am intarziat atata acasa...whatever...continuam cu altele din locurile preferate ale ei... i'm in your mind... 661287 "
intre timp...
wanna afla ce intamplat la ozamy??
sooo...me cam lene sa mai scriu i'm in your mind... 25969
Sus In jos
~~*KiTa*~~
V.I.P
V.I.P
~~*KiTa*~~


Mesaje : 332
Data de inscriere : 11/08/2010
Varsta : 44
Localizare : honoluluuuu yeyyy:))

i'm in your mind... Empty
MesajSubiect: Re: i'm in your mind...   i'm in your mind... Icon_minitimeMar Noi 02, 2010 11:34 pm

=)) vrei ste fac eu sa nu'ti mai fie lene ? i'm in your mind... 25969 haiii mahhh... e prea tareee... NEXTUUU AKM!
Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro/forum.htm
*Kagami[~.~']
V.I.P
V.I.P
*Kagami[~.~']


Mesaje : 297
Data de inscriere : 10/08/2010
Varsta : 109
Localizare : Hell

i'm in your mind... Empty
MesajSubiect: Re: i'm in your mind...   i'm in your mind... Icon_minitimeMier Noi 03, 2010 3:22 pm

pam pam paaam....doreati sa aflati...nu? i'm in your mind... 963500
so...continuaaam...
"ok...calm...continuam cu locurile ei pre.....
-mizukooo....
-what the fuck?! i'm in your mind... 739542
si se trezeste acasa, in patul ei...
-mama?!ce naiba? unde..a...ce..nu..de ce?..sau..a...a...cum?!, cand ce undeee?!
-caaaalm...cred ca ai avut un vis urat i'm in your mind... 58725
-nu doar att.... i'm in your mind... 508977
"am o presimtire rea i'm in your mind... 865643 in legatura cu oza`... i'm in your mind... 50262 mai bn ma grabesk la scoala in loc sa vorbesk singura,nu?"
-gata...plec la scoala...n-am chef sa mananc deci am plecat...
"ei...iata si o parte buna...nu st pedepsita ca am intarziat att d mult acasa pentru ca asta nici nu s-a intamplat!x3...devin paranoika si nici nu mai inteleg ce zic....intamplat, visat......cui dracu`i pasa eu tr sa fiu la scoalaaa i'm in your mind... 611598 "
ajunge la scoala....din cauza visului mai ciudat decat de obicei era si mai dezorientata...x3
ozamy:nici `'neatza` nu imi mai zici?!
mizuko:hoo...ca abia intrasi p usa...neatza i'm in your mind... 167373
ozamy:soo...ce`i cu tene iarh?din nou esti ametita si neatenta donshoaraaa...bn...asa esti d obicei...dar nu att d rau i'm in your mind... 54954
mizuko:sa zicem doar ca nu am dormit prea bine
ozamy:ma rog...km vrei....ah...btw, avem un coleg nou i'm in your mind... 91604
mizuko:i so sculat si lu asta in mijloku anului sa vina aicea?
ozamy:deeh...hai cine vorbea:))
mizuko:ai dreptate si tu nah...yo st curioasa km arata dal dqu putea sa i se scoale sa vina si in ultima zi i'm in your mind... 25969
oazmy: pai si Katsuro al tauuu? i'm in your mind... 492209 deja de gandesti la altii donsgorikooo? nu iti placea d el? i'm in your mind... 110501
mizuko:eeee...dar nu am zis ca nu imi mai place si akm, nu? i'm in your mind... 252624
intra profa d bio in clasa...fetele se aseaza in banci...
preda o lectie ca de obicei....ff plictisitoareee.. i'm in your mind... 110501
dupa ora, in pauza...
ozamy:perceputai ceva din ceo zis aia?
mizuko:bad command, or file not found!
ozamy: i'm in your mind... 739542 cu tine vbesk muika, presupun ca tot la Katsuro tera kapuu? i'm in your mind... 367636
mizuko: unknow virus!!!
ozamy:tr sa recunosc ca e amuzanta faza i'm in your mind... 744148
mizuko: da...stiu... i'm in your mind... 25969
ozamy:inca n venita cocalaru ala nou...
mizuko:nu`l face cocalaaar! nici nu l-ai vazuuut!
ozamy:da..bine bine... i'm in your mind... 41558
se suna...se aseaza in banci plictisite...
intra dirigu...
-clasa, azi avem un nou coleg...x3...Haru, poti intra...
Haru: heya...
...
iar pe lene sa scriuuu! i'm in your mind... 516153
Sus In jos
shihaki^^
V.I.P
V.I.P
shihaki^^


Mesaje : 416
Data de inscriere : 09/08/2010
Varsta : 104
Localizare : wonderland

i'm in your mind... Empty
MesajSubiect: Re: i'm in your mind...   i'm in your mind... Icon_minitimeMier Noi 03, 2010 6:16 pm

unknow virus!!!
i'm in your mind... 25969 hai k a fst tare..
asteept nextu !! aku !
Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro
~~*KiTa*~~
V.I.P
V.I.P
~~*KiTa*~~


Mesaje : 332
Data de inscriere : 11/08/2010
Varsta : 44
Localizare : honoluluuuu yeyyy:))

i'm in your mind... Empty
MesajSubiect: Re: i'm in your mind...   i'm in your mind... Icon_minitimeJoi Noi 04, 2010 12:07 am

xDD... dka tu eshty mizuko.. ozamy cine e?=))
bad command, or file not found! i'm in your mind... 25969 asa fac eu la mate:))
Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro/forum.htm
Continut sponsorizat





i'm in your mind... Empty
MesajSubiect: Re: i'm in your mind...   i'm in your mind... Icon_minitime

Sus In jos
 
i'm in your mind...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Wonderfiction :: Fan zone :: Fan fiction-
Mergi direct la: