Wonderfiction
Hey! Te inregistrezi?
Wonderfiction
Hey! Te inregistrezi?
Wonderfiction
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Wonderfiction

Welcome! Gonna be ok.
 
AcasaWelcomeGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Fuzzy stuff

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Shizuka
Junior
Junior
Shizuka


Mesaje : 25
Data de inscriere : 18/10/2010

Fuzzy stuff Empty
MesajSubiect: Fuzzy stuff   Fuzzy stuff Icon_minitimeMar Oct 19, 2010 11:06 pm

19 octombrie 2010,

Oh yeah..ziua de azi a fost obositoare şi udă!
Azi când am ajuns la liceu eram udă leoarcă din cap până-n picioare,la propriu şi la figurat. Cum am ajuns acolo am încercat să găsesc un calorifer la care să mă usuc. Thanks God că am găsit mai aproape de cabinet, altfel udă rămâneam. Anyway ziua de azi a fost plină..de la faza că nu ştiam cum arată o coală de A2 şi ne-am dus într-o pauză să luan de A3 până la sport la care nu mai puteam nici să joc darămite să stau în picioare T_T. This day sucks! A fost nasoală cu "N" mare..sper să nu fie şi mâine aşa altfel ajung moartă la concert. Acum m-am pus să vizionez "Hello baby" pe YT. SHINee sunt amuzanţi şi de când am început emisiunea am râs la fiecare fază funny în care erau implicaţi ei. Anyway sunt buni ca appa, îl invidiez pe Yoogeun, me wants appas or one appa like them too! T_T
Trecând peste asta, tot mă plictisesc şi tot nu ştiu ce să fac joi că sunt de serviciu. Nu înţeleg ce facem noi acolo, doar nu intrăm la ore şi ne plictisim. Mă enervează! Dar dacă privesc partea bună a lucrurilo..hmm scap de engleză şi chiar n vreau să o văd pe profă joi da' o văd vineri şi 2 ore! Iar la latină poate pot învăţa mai bine discursul ăla sau ce o fi..
Acum îmi este somn şi cred că mă duc să mă culc că văd că Yume a cam dispărut.
Jaa~
Sus In jos
Shizuka
Junior
Junior
Shizuka


Mesaje : 25
Data de inscriere : 18/10/2010

Fuzzy stuff Empty
MesajSubiect: Re: Fuzzy stuff   Fuzzy stuff Icon_minitimeMier Noi 03, 2010 3:46 am

3,noiembrie,2010

Uh a fost o zi grea azi..M-at trezit pe la 6:30 again şi am căutat un tricou cam jumătate de oră. Caracteristic mie, deah.
Azi am descoperit o chestie, btw! Există 2 categorii majore de babe: Babe senile [ca profa de info] şi babe scorpii ca multe bătrâne din ţaranoastră dragă. Poate există şi o categorie mică-mică de femei mai simpatice da' babele din cele 2 categorii sunt populare O.O
Aşaa ajunsă la liceu am intrat foarte veselă în clasă chiar dacă era doar o colegă venită. Am chatuit puţin timp până o venit Elena şi a început să se plângă se spate sau se strâmba că nu ştiu ce o mai durea. Tipa asta e mai rea ca mama. Ştie doar să se plângă, să ţipe şi să se certe cu mine! *laugh* Ăsta cred că e noul meu hobby.
Aşa după ce ne-am plictisit la primele 2 ore, a venit ora de info. Pam-pam! Profa a întrebat şi a trecut pe la toată lumea da' aproape că m-a lăsat surdă -.- she has a pitchy voice and she yelled at Răzvan! Da' faza e că nici colegă-miu nu tăcea, da' le zicea bine..upă info am avut latină la care ne-a dat să mai analizăm câte ceva şi noi nu mai ştiam să analizăm =] That was a shame -.- oricum ne-am descurcat şi colegii s-au descurcat când ne-au încoizt de la histo şi sport <3. Cât îi iubesc eu pe ei x333.
După ce am ajuns acasă..pe la 12:30, mama vroia să plece în Constanţa şi eu vroiam da' nu mai aveam foi la permis şi l-am tras pe tata după mine şi m-am întors şi cu mâna goală T_T da' acum nu mai sunt aşa falită. O zi lungă de tot. Sper că mâine nu va fi la fel.
Sus In jos
Shizuka
Junior
Junior
Shizuka


Mesaje : 25
Data de inscriere : 18/10/2010

Fuzzy stuff Empty
MesajSubiect: Re: Fuzzy stuff   Fuzzy stuff Icon_minitimeJoi Noi 11, 2010 9:54 pm

11, noiembrie 2010

Azi am început orele de la 9! Ya'ya diriga nu a putut veni la italinaă că fiisa avea febră sau nu ştiu era bolnavă. am venit direct la sociologie. Cum am intrat în clasă a venit şi un coleg direct la mine să văadă dacă făcui la temă cu Japonia. Mă cunoaşte prea bine -.- şi deah i-am dat de la mine că deja aveam prea mult 3 pagini o.O. Apoi am intrat la geogra..păi nu am făcut mai nimic,doar am scris şi mă oftic că nu i-am dat caietul profei să mă aleg cu un 10 T.T. I'm such a baka! La engleză mi-era teamă că va asculta dintr-o carte care ne'a dat să o citim şi bineînţeles eu nu prea ma citit-o da' cam ştiu despre ce e vorba. Anyway i-am văzut pe cei de la 10 A, del a mate-info că au nu ştiu ce proiect şi ne gândeam că poate o ţine pe profă ocupată da' nu a fost aşa. Însă nici la engleză nu am făcut nimic,doar am vorbit despre plecarea în Franţa a profei şi ne.a ps să semnam ceva care să ne facă să venim la recuperatul orelor. Eu una nu am chef să stau până la 4 în liceu >< în viaţa mea nu am stat. Şi dah,ne'a dat o temă cât pentru 2 luni nu o săptămână da' totuşi nu facem mâine cele două ore şi celelate 3 de săptămâna viitoare. După am crezut că diriga încă nu a venit şi ne gândeam să ne învoim am aflat că este în liceu. Perfect! Da' şi diri ne-a dat o veste bună! Mâine ne învoieşte ca să nu mai venim deloc la liceu şi la profa de română ne-.am învoit. Săptămâna viitoare s.ar puta ca nici joi şi vineri să nu mergem. Nu cred că putem fi mai norocoşi de atât! La lit. universală nu a vrut să ne învoiască săptămâna asta da' am aranjat pentru săptămâna viitoare. Aşa şi după toată tevatura cu învoitul vine un coleg la mine să mă întrebe de japoneză. Trebuie să-mi amintesc luni să-i dau cărţile. O să am în sfârşit cu cine vorbi despre anime-uri and otaku stuff. Me loves Ryuu <3.
Azi după liceu abea mă mişcam. Se pare că febra nu a întârziat să se facă simţită şi nu am putut face nimic cu mâinile sau să merg -.- A fost naşpa! xD
Sus In jos
shihaki^^
V.I.P
V.I.P
shihaki^^


Mesaje : 416
Data de inscriere : 09/08/2010
Varsta : 104
Localizare : wonderland

Fuzzy stuff Empty
MesajSubiect: Re: Fuzzy stuff   Fuzzy stuff Icon_minitimeVin Noi 12, 2010 2:30 pm

huh Fuzzy stuff 851457
ce norocosi suuunteti... as vrea si eu sa evadez Fuzzy stuff 25969
ar fi tare sa avem o noua limba, japoneza... Fuzzy stuff 851457 in loc de franceza cu ametita de vlasceanu.. xD
paii sper sa te simti mai bine in curant..
xoxo
Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro
Shizuka
Junior
Junior
Shizuka


Mesaje : 25
Data de inscriere : 18/10/2010

Fuzzy stuff Empty
MesajSubiect: Re: Fuzzy stuff   Fuzzy stuff Icon_minitimeSam Noi 13, 2010 10:45 pm

Oh, chestia cu învoitul acum 2 ani era ceva aproape lunar la noi =] da' acum chiar ne-am pus pe învăţat O.O şi anul ăsta am început să facem tot mai mulţi sportul x3. Şi eu aş vrea japoneza să o am <333 aş fi aproape de Rai!! dar totuşi e bine că am mai corupt pe cineva cu japoneza <3
Sus In jos
Continut sponsorizat





Fuzzy stuff Empty
MesajSubiect: Re: Fuzzy stuff   Fuzzy stuff Icon_minitime

Sus In jos
 
Fuzzy stuff
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Wonderfiction :: Timp liber :: Orice :: Jurnal.-
Mergi direct la: