Wonderfiction
Hey! Te inregistrezi?
Wonderfiction
Hey! Te inregistrezi?
Wonderfiction
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Wonderfiction

Welcome! Gonna be ok.
 
AcasaWelcomeGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 my journal ^.^

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
~~*KiTa*~~
V.I.P
V.I.P
~~*KiTa*~~


Mesaje : 332
Data de inscriere : 11/08/2010
Varsta : 44
Localizare : honoluluuuu yeyyy:))

my journal ^.^ Empty
MesajSubiect: my journal ^.^   my journal ^.^ Icon_minitimeJoi Sept 23, 2010 3:15 am

deci sa va povestesc ce si cum azi.. o zi plikti de shcoala

so.. trezire dimineata din somnu' dulce...mama ma trage jos din pat ca deobicei=)) eu iau patura si perna cu mine si mai dorm 10 min in sufragerie pe jos=)) ( cat mama se machia) ma imbrac ( adika mai dorm,mai bag un crac:))) apoi imi iau caramida si plec cu' gandu' ca avem mate la a doua ora shi ca iar urla ala la noi ..

prima ora: sport...noi am dormit' aia a urlat=)) in pauza dau pe gat o sticla de apa si imi pun cartile de mate ..ies pe geam ca iar st aia de a 8'a langa usa si vor sa joace fotball cu noi pe post de minge ... mate... prof tampit.. am explicat o prb bine shi dupa aia m'a pus de 3 ori la tabla shi restu' se uitau la mine.. de draci am rupt creta shi am spart cateva timpane:))

desen.. ma prinde profa pe pervaz..:)) "Maria ce cauti acolo? " " nimic nimic! " :)) asha facem nishte hieroglife aklo=)) apoi romana ....ce sa zik de romana?:)) diriga tampita materie tampita:)) engleza ... singura materie pe care o ador... ne'a pus sa ascultam cantecele ca la cls 1:))

vin acasa.. trantesc ghiozdanu' in canapea shi ma opresc in metin.. pe la 3 imi dau seama ca avem o tona de teme shi incep.. iar apoi ma scoala mama' " ma duc la sedinta" zice ea.. eo "aha,bine" ehe vine ea de la shedinta tuma' cand am terminat eu temele face " nik interesant " park ii parea rau:)) ajea deci mai stau la calk..take a shower... vbesc cu bluberra mea shi akma dorm pe mne..

tzuk kith
xoxo
my journal ^.^ 744148
Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro/forum.htm
shihaki^^
V.I.P
V.I.P
shihaki^^


Mesaje : 416
Data de inscriere : 09/08/2010
Varsta : 104
Localizare : wonderland

my journal ^.^ Empty
MesajSubiect: Re: my journal ^.^   my journal ^.^ Icon_minitimeJoi Sept 23, 2010 3:19 am

waide.. eu invat dupa amiazaa...^^

my journal ^.^ 492310 my journal ^.^ 929884 um dap..... engleza e singura materie p kre o suporti?! WTF?! CE TI.AU FKT PITSI ALEA.. ETOOO....SPORTU?!
eu preferam sa ma arunc in cap dpa minge dekt sa fac engla.. my journal ^.^ 293999
mdup...mijt zii..oh yeah..maine nu am mateeee:>:X:X:x..
mai astept postari

xoxo my sis my journal ^.^ 305988
Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro
~~*KiTa*~~
V.I.P
V.I.P
~~*KiTa*~~


Mesaje : 332
Data de inscriere : 11/08/2010
Varsta : 44
Localizare : honoluluuuu yeyyy:))

my journal ^.^ Empty
MesajSubiect: Re: my journal ^.^   my journal ^.^ Icon_minitimeJoi Sept 23, 2010 3:21 am

mah mie'mi place sportu' da idioata aia ne pune sa alergam printre jaloane:))
Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro/forum.htm
~~*KiTa*~~
V.I.P
V.I.P
~~*KiTa*~~


Mesaje : 332
Data de inscriere : 11/08/2010
Varsta : 44
Localizare : honoluluuuu yeyyy:))

my journal ^.^ Empty
MesajSubiect: Re: my journal ^.^   my journal ^.^ Icon_minitimeVin Sept 24, 2010 3:02 am

so.. 23 sept...

trezire dimineata.. ca deobicei, moarta..ma imbrac eu , scufitza rosie:> si imi dau seama' ca am uitat sa'mi fac caramida'.
trag de caramida shi'o umplu cu materii stupide. prima ora... a nush.. a da! biologie. Intra profa, zici ca'i moarta. cik ne duce la laborator,dar mai intai , morala de zi : fiti cuminti , nu alergati, blah blah blah. urcam scarile *oh oh* ( de ce nu au facut lift?:-l) intram noi in laborator... clasa cu multe plante si o tabla minuscula.. a dah shi un schelete shi mai minuscul intr'o vitrina. Vine shi profa in urma noastra care ma prinde dand mesaje. " aa da eu doar il inchideam!" :)) so ne arata ca mai e o camera in clasa, ca o debara, unde erau chestii interesante. ahhh shi un calk ;x de cand na'm mai vzt ;x ah de dimineata... o avea metin?;x:))))) soo...merem inapoi in banci shi profa ne pune in fata un microscop shi o trusa de disectie care mirosea a matze de broasca:)))))

in pauza ma dau imi fac o vanataie cat genunchiu' apoi a doua ora care nu mai shtyu ce a fst.. ori religie ori franka :)) in fine.. pliktisitor apoi romana=)) iar tema gresita 8-| dupa aia mate.... vin acasa.. aveam chef de teme.. deci fac teme:)) cika..:)) apoi vine mama cu provizii de jeleuri shi nestea=))..so nb all ;x

Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro/forum.htm
shihaki^^
V.I.P
V.I.P
shihaki^^


Mesaje : 416
Data de inscriere : 09/08/2010
Varsta : 104
Localizare : wonderland

my journal ^.^ Empty
MesajSubiect: Re: my journal ^.^   my journal ^.^ Icon_minitimeVin Sept 24, 2010 3:17 am

kawai profa my journal ^.^ 25969
Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro
~~*KiTa*~~
V.I.P
V.I.P
~~*KiTa*~~


Mesaje : 332
Data de inscriere : 11/08/2010
Varsta : 44
Localizare : honoluluuuu yeyyy:))

my journal ^.^ Empty
MesajSubiect: Re: my journal ^.^   my journal ^.^ Icon_minitimeVin Oct 01, 2010 1:34 am

30 septembrie

maine e 1 . nu o sa va plikti cu amanunte despre shcoala. doar ca.. locul meu cu siguranta nu este aklo:| NU MAI POT! IMI VINE SA URLU ... toata lumea spune ca exagerez sau un simplu "lol" din partea murei reste de ajuns. dah, aflu ca jenyx se muta in cls cu mura;;) deci bafta la uitat me!! nu pot explica cum ma simt.. asta se intampla de cateva zile....deci hai sa zicem shi ceva de shcoalaaa...

so:)) scriu eu pe banca in ora de romana " luv kira 4 ever" =)) alea in pauza " cine e kira?!?!?! iti place de kira?!?!?!" =)) sooo... dupa aia incepe un noob : " ah si tu te uiti la desenu' ala?" " ala cu kira si cu maru" nush ce a riceput el cu "maru" dar ce cont... in pauza shterg aia ca sa nu mai fiu luata la intrebari.

revenind: ma simt groaznik. mi'e teama sa nu fiu parasita, uitata, asa ca incerc sa arat ca nu'mi pasa. nu merge pt k ele intotdeauna shtyu ce gandesc... e ca shi cum shi'au montat camere in creieru' meu!!! ma enerveaza asta :-l =.=' dar ce pot sa fac? probabil ele shtiu k akm am ajuns sa ma gandesc la momentele frumoase ca sa ma consolez..

nb all ...xoxo ;x;x;x
Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro/forum.htm
*Kagami[~.~']
V.I.P
V.I.P
*Kagami[~.~']


Mesaje : 297
Data de inscriere : 10/08/2010
Varsta : 109
Localizare : Hell

my journal ^.^ Empty
MesajSubiect: Re: my journal ^.^   my journal ^.^ Icon_minitimeVin Oct 01, 2010 10:28 pm

yup my journal ^.^ 586739 stiam ca te gandesti la zilele frumoase ca sa te consolezi si stiam si ca ai bocit my journal ^.^ 586739 dar ai cam luat-o pe aratura my journal ^.^ 516153 sa te uitam?aberezi,pt ca asta nu s-ar putea intampla! my journal ^.^ 671870

<3cyA
Sus In jos
~~*KiTa*~~
V.I.P
V.I.P
~~*KiTa*~~


Mesaje : 332
Data de inscriere : 11/08/2010
Varsta : 44
Localizare : honoluluuuu yeyyy:))

my journal ^.^ Empty
MesajSubiect: Re: my journal ^.^   my journal ^.^ Icon_minitimeMier Oct 06, 2010 2:21 am

5 Octombrie

Ca deobicei de dimineatsa... ma urnesc cu chiu cu vai spre shcoala... ah..ore plikti...luat 10 la engleza... dar inca ma framanta ceva ... in ora de mate aveam goluri in stomac si ma treceau fiorii.... de ce? nu shtyu.. ma gandeam cum ieri rox mi'a zis cum le'a poveztit unor pitsi din clasa despre dn ... la "bunaciunea" ma gandeam si eu ca sa ma mai linishtesc ...dar degeaba... imi venea sa urlu si sa fug departe, departe. ora trecea tot mai greu iar eu voiam tot mai mult acasa. deja eram in alta lume, lumea viselor... nu mult mi'a lipsit pana m'au trezit urletele de care voiam sa scap pt k nu erau vocile pe care voiam sa le aud... parca imi pare si mie patetic dar am simt ciudat... adikz.. =)) DACA LE PLACE DN?! DACA LE PLACE GAZETTE!?!?!?! nu imi era frica de sensul real al cuvintelor ci intr'un fel de urmare a lor... ce am eu si nu au ele?... daca ea le crede mai bune ca mine? dar nu.. asa ceva era un coshmar urat... pare banal sa ma mai gandesc la asta pt k au trecut cateva saptamani... dar nu mai suntem acele prietene nedespartsite:| nici nu vreau sa ma gandesc la realitate... asa ca stau cu nestea langa mine, dusa de mult in lumea mea ...

xoxooooooo Kitaaa:X
Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro/forum.htm
shihaki^^
V.I.P
V.I.P
shihaki^^


Mesaje : 416
Data de inscriere : 09/08/2010
Varsta : 104
Localizare : wonderland

my journal ^.^ Empty
MesajSubiect: Re: my journal ^.^   my journal ^.^ Icon_minitimeMier Oct 06, 2010 3:00 am

wtf?....
nu am priceput mare lurcru intr.un fel..si dak le.am zis ce?
ai citit jurnalul meu?
nu le suport omule! ..
nu o sa le plka niciodata DN sau gaze.. oricum ma intreaba de 10 ori p zi dak uruha nu e fata...
luv my berry 4 ever my journal ^.^ 713859
Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro
*Kagami[~.~']
V.I.P
V.I.P
*Kagami[~.~']


Mesaje : 297
Data de inscriere : 10/08/2010
Varsta : 109
Localizare : Hell

my journal ^.^ Empty
MesajSubiect: Re: my journal ^.^   my journal ^.^ Icon_minitimeMier Oct 06, 2010 1:29 pm

si daca le place dn si gaze ce? nu conteaza ce le place..pentru ca ele nu vor putea fi ca tine niciodata my journal ^.^ 671870
Sus In jos
~~*KiTa*~~
V.I.P
V.I.P
~~*KiTa*~~


Mesaje : 332
Data de inscriere : 11/08/2010
Varsta : 44
Localizare : honoluluuuu yeyyy:))

my journal ^.^ Empty
MesajSubiect: Re: my journal ^.^   my journal ^.^ Icon_minitimeMier Oct 20, 2010 12:19 am

wuhuu... alta zi banala.. inca ma simt uda dupa toata ziua in care am stat ca nebuna in ploaie... azi am stat o ora degeaba.. k au avut consiliu profesoral.. era sa nu dam lucrare... dar diavolul tot a venit my journal ^.^ 508977 dupa lucrare:
-cat ai luat?! CAT AI LUAAAAT?!
-ah? my journal ^.^ 739542 3..
-ceeee?!?!? cuuuuum?!
dar cu siguranta nu puteam spune k crek am scris versurile de la reila in lucrare... bataie zilnica cu aia de'a 6'a... ultima ora haba'r na'm ce'am avut.. dar orice ar fi fost ar fi fost prea plictisitor ca sa imi amintesc...
~vin acasa~
trantesc tot ce aveam in mana prin toata casa si ma asez la calk.. nu prea aveam ce face... practic.. ma gandeam de ce abia asteptam sa ajung acasa. acum parca nimic nu imi mai place, nimic nu ma mai pasioneaza asa... asa cum o facea tot ce vedeam in jur. frunzele de pe jos imi dau o stare vaga de ameteala ... as vrea sa opresc timpul si sa le pun la loc in copaci, unde le e locul.. pentru ca nu'mi place toamna.. defapt cred ca nu'mi mai place nici un anotimp.. cam atat pt azi..

luv u all
KiTa
Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro/forum.htm
Continut sponsorizat





my journal ^.^ Empty
MesajSubiect: Re: my journal ^.^   my journal ^.^ Icon_minitime

Sus In jos
 
my journal ^.^
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Wonderfiction :: Timp liber :: Orice :: Jurnal.-
Mergi direct la: