Wonderfiction
Hey! Te inregistrezi?
Wonderfiction
Hey! Te inregistrezi?
Wonderfiction
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Wonderfiction

Welcome! Gonna be ok.
 
AcasaWelcomeGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 I Love Clannad Series!!

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Ellye
Membru
Membru
Ellye


Mesaje : 14
Data de inscriere : 12/09/2010
Varsta : 27
Localizare : Another World

I Love Clannad Series!! Empty
MesajSubiect: I Love Clannad Series!!   I Love Clannad Series!! Icon_minitimeMar Sept 21, 2010 4:37 am

Cui ii plac seriile Clannad??eu le adoor!!!! I Love Clannad Series!! 713859 I Love Clannad Series!! 687959 Si mai ales cum se termina....waaa...nu vreau sa va povestesc,dak nu le-ati vazut apucati-va de ele!!!
Daca va plac puteti sa va inscrieti!!!
I Love Clannad Series!! 7961
Ce famile adorabila!!!
I Love Clannad Series!! Clannad-after-story-coverI Love Clannad Series!! Clannadthemovieostbt4I Love Clannad Series!! 6572-rdolclxnjm
Sus In jos
shihaki^^
V.I.P
V.I.P
shihaki^^


Mesaje : 416
Data de inscriere : 09/08/2010
Varsta : 104
Localizare : wonderland

I Love Clannad Series!! Empty
MesajSubiect: Re: I Love Clannad Series!!   I Love Clannad Series!! Icon_minitimeMar Sept 21, 2010 3:19 pm

pare dragut deshi nu am vazut anime`ul..
o sa.l caut pe net sa vad daca gasesc episoade pentru ca eu nu urmaresc anime la tv decat foarte rar I Love Clannad Series!! 25969 [poti sa ne povestesti mai multe si la categoria "anime'uri".. asteptam!] :)




edit: nu gasesc nimic!!! ...deci orice speranta de un site calumea in romana s.a spulberat!! ~x( I Love Clannad Series!! 25969 ... mdap.. nu merge ori nici un site ori nu au animeul
Sus In jos
https://wonderfiction.forumgratuit.ro
 
I Love Clannad Series!!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» on-line love
» I love ittt;x;x;x
» Vampire love

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Wonderfiction :: Timp liber :: Fan Clubs-
Mergi direct la: